Russo Brothers (AGBO) filmleri yakında Netflix'te - Page 1

Çift daha sonra AGBO adında bir prodüksiyon şirketi kurdu ve yakında Netflix'e gelecek bir dizi projesi var ve birkaçı zaten mevcut.

Russo Brothers (AGBO) filmleri yakında Netflix'te - Page 2

The Gray Man


Gri Adam sadece Russo Kardeşlerin bugüne kadarki en iddialı projelerinden biri değil (iki Avengers filminin boyutuna ve ölçeğine kıyasla), aynı zamanda Netflix'in şimdiye kadarki en pahalı filmlerinden biri.


Mark Greaney'den aynı adlı kitaptan uyarlanan bu aksiyon gerilim filmi, işverenleri tarafından avlanan yetenekli bir ajan hakkında. Başrollerinde Ryan Gosling, Chris Evans ve Ana de Armas gibi birçok tanınmış isim var.


Film, 16 Temmuz'da sinemalarda gösterime girdi ve 22 Temmuz 2022'de tüm dünyada Netflix'e geliyor.

Russo Brothers (AGBO) filmleri yakında Netflix'te - Page 3

Extraction 2


Netflix'in en çok izlenen filmlerinden biri olduktan sonra, 2022'nin başlarında çekilen bir devam filminin açıklanması uzun sürmedi. Devam filmi, Tyler Rake rolünü yeniden canlandıran Chris Hemsworth'un geri dönüşünü görecek.


Joe Russo'nun senaristliğini ve Sam Hargrave'in yönetmenliğini üstlendiği projede Russo kardeşlerin ikisi de yapımcı olarak görev yapıyor.


Gelen haberlere göre Extraction'ın devam filmi 2023'ün başlarında Netflix'te yayınlanacak.

Russo Brothers (AGBO) filmleri yakında Netflix'te - Page 4

The Bluff


İlk olarak Mart 2021'de duyurulan Zoe Saldana, Frank E. Flowers tarafından yönetilen ve Flowers ve Joe Ballarini tarafından yazılan bu dramaya eklenen ilk isim oldu.


Star Trek , Guardians of the Galaxy ve Avatar ile tanınan Saldana, adası vahşi korsanlar tarafından işgal edildiğinde gizli geçmişi ortaya çıkan Karayipli bir kadın olan Ercell'i oynayacak.


Yaklaşan bu film hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz, ancak bulduğumuz zaman, Netflix'teki The Bluff önizlememizi buradan güncelleyeceğiz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.