See You in My 19th Life Netflix K-Draması - Page 1

See You in My 19th Life Netflix yayın tarihi ne zaman ?


See You in My 19th Life için resmi bir Netflix çıkış tarihi yok .


Dizinin 2023'te yayınlanacağını ve k-dramanın bölümlerinin haftada iki kez Pazartesi ve Salı günleri yayınlanacağını biliyoruz. Dizi toplam 12 bölümden oluşacak.


Çalışma zamanları henüz onaylanmadı.


Bölümler, Güney Kore kablolu televizyon ağı tvN'de yayınlandığı gün Netflix'te yayınlanacak.


See You in My 19th Life özeti Soompi'den alınmıştır;

See You in My 19th Life Netflix K-Draması - Page 2

Ban Ji Eum'un olağanüstü bir yeteneği var: geçmiş yaşamlarının tümünün anılarını hatırlayabiliyor. Yaklaşık bin yıldır reenkarnasyonunu tekrarlayan Ban Ji Eum, hayatını özenle yaşıyor. Önceki hayatı trajik bir kazayla yarıda kesildikten sonra, şimdiki hayatında geçmiş hayatındaki insanlarla yeniden bağlantı kurmak için yola çıkar ve 18. hayatında tanıştığı Moon Seo Ha adında bir adam bulmaya karar verir. 18. hayatına dair anılar, 19. hayatındaki romantizmi sabote edecek mi? Yoksa aşk farklı hayatlar boyunca sürecek mi?


Öte yandan, ablasının ölümüyle hayatı alt üst olan Yoon Joo Won'un küçük kız kardeşi ve peyzaj mimarı Yoon Cho Won da vardır. Çok sevdiği kız kardeşinin ölümüyle karşı karşıya kaldıktan sonra bile cesur ve kibar ama parlaklığını korumak için mücadele ediyor. Yoon Cho Won tesadüfen Ban Ji Eum ile tanışıp ablasını görünce Ban Ji Eum'un kimliğini merak eder.

See You in My 19th Life Netflix K-Draması - Page 3

Sonra Moon Seo Ha'nın sekreteri ve çocukluğundan beri en iyi arkadaşı olan Ha Do Yoon var. Tamamen farklı geçmişlerden gelmelerine rağmen, Ha Do Yoon ona karşı bir tür yakınlık hissediyor.


See You in My 19th Life oyuncuları kimlerdir?


Shin Hye Sun, Ban Ji Eum'un ana rolü için seçildi. Aktris, Mr. Queen , Thirty But Seventeen ve Netflix dizisi Stranger'daki rolleri sayesinde son derece popüler . Bugüne kadar bu, bir Netflix şovundaki ikinci rolü olacak.

See You in My 19th Life Netflix K-Draması - Page 4

Ahn Bo Hyun, Moon Seo Ha'nın ana rolü için seçildi. Netflix aboneleri, onun popüler dizi My Name'deki çalışmasına Jeon Pil Do rolüyle aşina olacaklar. Ayrıca Itaewon Class'ta Jang Geun Won'un yardımcı rolünde rol aldı.


Ha Yoon Kyung, Yoon Cho Won'un ana rolü için seçildi. Ha Yoon Kyung şimdiye kadar iki Netflix dizisinde hem Olağanüstü Avukat Woo hem de Hastane Oynatma Listesi'nde yardımcı rollerde rol aldı.


Ahn Dong Goo, Ha Do Yoon'un ana rolü için seçildi. Netflix Orijinal dizileri Sweet Home ve The Silent Sea'de rol aldı . Bu, birkaç konuk ve yardımcı rollerden sonra bir dizide ilk başrol olacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.