“Seesaw Monster” Salma Hayek Pinault ve Anne Hathaway Netflix uyarlamasında başrolde - Page 1

Şu anda Netflix'te geliştirilmekte olan film, gizemli bir gerilim filmi olarak tanımlanan 2019 Kōtarō Isaka romanı Tahterevalli Canavarı'na dayanacak .


Bu, Japon yazarın çeşitli romanlarının en son uyarlamasıdır.

“Seesaw Monster” Salma Hayek Pinault ve Anne Hathaway Netflix uyarlamasında başrolde - Page 2

Kōtarō Isaka'nın 2010 tarihli romanı, Brad Pitt'in başrol oynadığı Sony filmi Bullet Train biçiminde yakın zamanda bir uyarlamaya konu oldu . O film ve Netflix'in Tahterevalli Canavarı uyarlaması, yapımcı olarak Yuma Terada'yı (CTB Inc.) paylaşıyor. Bullet Train kısa süre önce Netflix Hindistan'a değindi ve 2022'nin sonunda Netflix ABD'ye gidecek.


Olivia Milch , Netflix için uyarlamanın senaryosunu yazacak ve şu anda arsayla ilgili ayrıntılar gizli tutuluyor.

“Seesaw Monster” Salma Hayek Pinault ve Anne Hathaway Netflix uyarlamasında başrolde - Page 3

En çok Ocean's 8'deki çalışmasıyla tanınan Milch , 2018'de Dude şeklinde dünya çapında düşen bir Netflix projesine imza attı . Gençlik komedisinde Lucy Hale, Kathryn Prescott, Awkwafina ve Alexandra Shipp rol aldı.

“Seesaw Monster” Salma Hayek Pinault ve Anne Hathaway Netflix uyarlamasında başrolde - Page 4


Yapımcı olarak da görev yapacak iki başrolde Anne Hathaway ve Salma Hayek Pinault yer alıyor .


Anne Hathaway en iyi Christopher Nolan'ın Batman filmleri olan Sefiller ve daha yakın zamanda HBO Max için The Witches rolleriyle tanınır .


Netflix için Hathaway , 2020'de yayınlanan The Last Thing He Wanted'da Ben Affleck ile birlikte rol aldı . Ayrıca Kasım 2022'de çıkacak olan Storybots serisine de ses verecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.