Selena Gomez yeni belgeselinden fragman yayınladı - Page 1

Gomez, makyaj markası Rare Beauty ile bir eğitim kampanyası oluşturmuş, Netflix dizisi 13 Reasons Why'ın baş yapımcılığını yapmış ve çeşitli etkinliklerde sesini duyurmuş, vokal ruh sağlığı savunucusu. Artık hayranlar, akıl sağlığının müzik, film ve televizyondaki kariyerini nasıl etkilediğine bir göz atıyorlar.


Selena Gomez belgesel fragmanı yayınladı.

Selena Gomez yeni belgeselinden fragman yayınladı - Page 3

Apple TV+ belgeseli ilk olarak 8 Eylül'de, belgeselin adının yer aldığı bir sinema perdesinin videosunu yayınladığı zaman geldi. Belgesel hakkında bir basın bülteni yayınlandı: “Yıllarca ilgi odağı olduktan sonra, Selena Gomez hayal edilemez bir yıldızlığa kavuşuyor. Ancak yeni bir zirveye ulaşırken beklenmedik bir dönüş onu karanlığa çeker. Bu benzersiz ham ve samimi belgesel, onun altı yıllık yolculuğunu yeni bir ışığa doğru genişletiyor.” Belgesel ayrıca dil için R olarak derecelendirilmiştir.

Selena Gomez yeni belgeselinden fragman yayınladı - Page 4

Madonna: Truth or Dare filmini yöneten Alek Keshishian'ın da yönetmen olacağı açıklandı. Yeni fragmanda, klip boyunca nefesi çalarken ağladığını, güldüğünü ve performans gösterdiğini görüyoruz. Birden fazla ödül, başrol, Emmy adaylığı ve dünya çapında 210 milyondan fazla bekardan sonra, yıldızın kişisel hayatına ilk kez daha yakından bakacağız.


“Bazen anlaşamıyoruz ve nefes almak zorlaşıyor. . . Ama hayatımı değiştirmezdim” diyen Gomez, belgeseli Instagram hesabından duyurdu. 4 Kasım'da Apple TV+'da prömiyer yapacak olan filmde, yıldızdan samimi yorumlar ve görüntüler yer alacak. Ayrıca 2 Kasım'da Los Angeles'taki Amerikan Film Enstitüsü Festivali'nde bir prömiyeri olacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.