Soğuklarda içinizi ısıtacak en iyi 10 Hint filmi! - Page 1

. Hem samimiyeti hem de kalitesiyle seyirciye dokunan bu filmler herkesi etkiliyor. Oyunculuğu ve bize kültürel yakınlığı ile birçok kişiyi etkisi altına alan Hint sineması, kendine has bir üslupla büyümeye devam ediyor.


Biz de bu haberimizde sizler için en iyi Hint filmlerini derledik. işte Bollywood’ın en iyi 10 Hint filmi.


Vada Chennai


Genç Anbu saf ve iyi biridir. Onu kötü yapan mahallesi, sokağı, arkadaşları kısacası Chennai'nin ona verdiği her şey. Onlardan uzak durmak ister ama bunu başaramaz.

Soğuklarda içinizi ısıtacak en iyi 10 Hint filmi! - Page 2

3 Idiots


Film, Hindistan'ın en iyi mühendislik okulunda okuyan öğrencilerin hayatını kısaca anlatmaktadır. Film eğitim sistemine yönelik eleştiri içerse de içinde geniş maceraları da barındırmaktadır.

Soğuklarda içinizi ısıtacak en iyi 10 Hint filmi! - Page 3

Taare Zameen Par


Popüler Hint filmi Taare Zameen Par, algılama sorunu yaşayan 8 yaşındaki Ishaan’ı anlatıyor. Ishaan özel öğrenme güçlüğü olduğu için sayıları ve harfleri tam olarak algılayamaz. Onun bu durumunu fark eden öğretmenini Ishaan’ın hayatında çok önemli farklılıklar yaratır

Soğuklarda içinizi ısıtacak en iyi 10 Hint filmi! - Page 4

Dangal


2016 yapımı film, güreşçi bir baba ile güreşmeyi öğrettiği iki kızı arasındaki ilişkiyi konu alıyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde ünlü oyuncu ve yönetmen Aamir Khan, güreşçi Mahavir Singh'i canlandırıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.