Şok olacaksınız! Netflix bu dizilerin yeni sezonunu iptal etti! - Page 1

Ne yazık ki, yayıncı yeni şovlarını iptal etmek için hiç zaman kaybetmedi ve bazılarını pek umursamazken, bazılarının daha fazla sezonunu görmek isterdik.


Bu yıl, Another LifeGentefiedThe Baby-Sitters Club ,  Space Force ,  Raising Dion ,  Fate: The Winx Saga ,  The Imperfects ,  The Midnight Club ve daha pek çok şovun iptal edildiğini gördük .


Ancak, geri gelmeyeceğini kabul etmeyi reddettiğimiz bazı iptal edilmiş Netflix dizileriı var. Bu diziler bir kez daha şansı hak ediyor çünkü yeterince önemli bir izleyici kitlesi oluşturma, belirli yönlerde gelişme ve olabileceklerini gösterme şansı bulamadıklarına gerçekten inanıyoruz. Demek istediğim, bugünlerde, oyuncu kadrosu tanınmış oyuncularla dolu olmadığı sürece yeni şovların hızla yere basması zor. Ve bazen bu yeterli değildir.


Bunun bir ticari hamle olduğunu anladık. Netflix kendini korumalı ve sonunda onlara fayda sağlayamıyorsa yeni sezon dizileri üretmeye devam etmeyeceğinden emin olmalı. Ancak, izlemekten zevk aldığımız bazı Netflix şovlarının devamının gelmemesinden nefret diyoruz.


İşte bize göre birden fazla sezonu hak eden Netflix dizileri

Şok olacaksınız! Netflix bu dizilerin yeni sezonunu iptal etti! - Page 2

First Kill


First Kill'in iptalini asla atlatabileceğimi sanmıyorum. Bu gençlik dizisi daha iyisini hak ediyordu ve bunu söylemekten asla vazgeçmeyeceğiz. Dürüst olmak gerekirse, First Kill'in bu kadar beğenileceğini düşünmemiştik. Ama çok yanılmışız!


Calliope ve Juliette'in aşk hikayesinin ikinci sezonda nasıl devam edeceğini görmemiz gerekiyordu. Theo yeni yetenekleriyle nasıl başa çıkacaktı? Burns ve Fairmont'ların geri kalanına ne olacaktı? Hikayenin nasıl devam edeceğini asla bilemeyeceğimiz adil değil.

Şok olacaksınız! Netflix bu dizilerin yeni sezonunu iptal etti! - Page 3

Pretty Smart


Garip bir nedenle, durum komedileri Netflix'te pek başarılı değil ve bu çok can sıkıcı. Pretty Smart,  Emily Osment'i, erkek arkadaşı tarafından terk edildikten sonra şen şakrak, tasasız küçük kız kardeşi ve üç oda arkadaşının yanına taşınmak zorunda kalan, Harvard mezunu gururlu bir entelektüel olarak oynadı.


Gösterinin çok eğlenceli ve komik olduğunu düşündüm. Bazen tahmin edilebilir olsa da, bu bir komedi durum komedisinden beklenir. Aynı zamanda kaygısızdı ve izlemesi kolaydı. Bu yüzden gelecekte bir sezon daha göremeyeceğimiz için üzgünüm.


Ancak iptali hiçbir şekilde şaşırtıcı değildi. Gösteri ilk yayınlandığında Netflix'in en iyi 10 TV listesinde yer almayı başardı, ancak bu sadece kısa bir süre içindi ve en yüksek sıralaması sekizinci sıradaydı. Bu, insanların onu izlemek için gerçekten ayar yapmadıkları anlamına gelir. Ayrıca, daha önce de belirtildiği gibi, Netflix durum komedileri nadiren daha fazla sezon için yenilenir. Tipik olarak, bir Netflix durum komedisine bir sezon verilir ve o kadar. Çok fazla istisna yok. Son olarak, Netflix'in dizinin kaderi hakkında bir karar vermesi altı aydan fazla sürdü. Bir Netflix şovunun yenilenmesi genellikle o kadar uzun sürmez.

Şok olacaksınız! Netflix bu dizilerin yeni sezonunu iptal etti! - Page 4

Partner Track


Dürüst olmak gerekirse, Partner Track'in  Netflix tarafından yenilenme şansının daha yüksek olduğunu düşündük. Teen Wolf'tan Arden Cho başrolde oynuyordu ve olay örgüsü insanların kulak vermesi için yeterince ilginç görünüyordu. Ancak sanırım yanılmışım çünkü izlenme sayılarına baktığımda pek çok kişi yasal drama dizisini izlemiyordu. , sonuçta iptaline yol açtı.


Partner Track'in iptali beni hayal kırıklığına uğratsa da, bunun olağanüstü yetenekli aktris Arden Cho'yu son görüşümüz olmadığını biliyorum. Kaderinde mükemmellik var ve bundan sonra hangi rolleri üstleneceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.