“Something Is Killing the Children” Netflix dizisi şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

Proje, Baran bo Odar ve Jantje Friese'nin yakın zamanda Netflix için yaptıkları sekiz haneli dizi anlaşmasını yeniden artırmalarının ardından bir ilk . İkili, senaryonun yanı sıra dizinin de yapımcılığını üstlenecek. Başka bir proje olan Tyll da bo Odar ve Friese'nin Netflix'teki çalışmalarındaydı ve 1899 ile aynı zamanda geliştiriliyordu. 1899'un iptalinden bu yana , çiftin Netflix'te kalıp kalmayacağı belli değil ve Tyll'ın şu anki durumu belirsizliğini koruyor.

“Something Is Killing the Children” Netflix dizisi şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Proje ilk olarak Temmuz 2021'de Netflix'te Haunting of the Hill House ve Midnight Mass yaratıcısı Mike Flanagan ve Doctor Sleep ortağı Trevor Macy ile birlikte tasarlandı.


Bir yıllık geliştirmenin ardından, Ekim 2022'de The Wrap, Flanagan'ın The Midnight Club'ın iptal edilmesinden kısa bir süre sonra projeden ayrıldığını bildirdi . Aralık 2022'de Netflix ile olan genel anlaşmasından ayrıldı ve Prime Video'ya geçti. Flanagan'ın Netflix ile son yapımı olan The Fall of the House of Usher 2023'te vizyona girecek.


Boom! Stüdyolardan Stephen Christy ve Ross Richie, uyarlamanın baş yapımcılığını üstlenirken, ortak yaratıcılar James Tynion ve Werther Dell'Edera yardımcı yapımcılığını üstleniyor. Boom! Stüdyoların Netflix'te BRZRKR , David Fincher'ın The Killer ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok uyarlaması var.

“Something Is Killing the Children” Netflix dizisi şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

Something Is Killing the Children konusu nedir?


DC Comics yazarı James Tynion ( Batman ) ve Werther Dell'Edera'nın  ortak yapımcılığını üstlendiği , Something Is Killing The Children  , son beş yılın en başarılı orijinal İngilizce çizgi roman serilerinden biridir ve dünya çapında iki milyondan fazla kopya satmıştır. ve En İyi Devam Eden Dizi dalında 2022 Eisner Ödülü de dahil olmak üzere birçok Eisner Ödülü kazandı.

“Something Is Killing the Children” Netflix dizisi şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

İşte Bir Şey Çocukları Öldürüyor'un özeti :


"Archer's Peak'in çocukları kaybolmaya başladığında, her şey umutsuzdur. Çocukların çoğu asla geri dönmez ve gölgelerde beliren korkunç yaratıkları çocuklardan başka kimse göremez. Tehdidi bulup ortadan kaldırmak için tek umutları, çocuklara inanan ve onların gördüklerini gördüğünü iddia eden gizemli bir yabancının gelişidir. Adı Erica Slaughter. O canavarları öldürür.”


Dizinin oyuncu kadrosunda kimler var?


Şubat 2023 itibariyle, dizi henüz geliştirme aşamasında olduğu için Netflix'in Something Is Killing the Children dizisinin oyuncu kadrosu açıklanmadı .


Önümüzdeki birkaç ay içinde bununla ilgili daha fazla haber duyacağız. Belki de Dark veya 1899'dan bazı tanıdık yüzler görürüz .


Something Is Killing the Children prodüksiyonu nedir?


Netflix'in Something Is Killing the Children'ı şu anda aktif olarak geliştiriliyor ve senaryo yapımcıları Baran bo Odar ve Jantje Friese yazıyor.


Yapım öncesi ve sonraki çekimler hakkında bir haber yok, ancak bunların yıl sonundan önce olmasını bekliyoruz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.