Squid Game 2. sezon hakkında müthiş spoiler! Yer yerinden oynar! - Page 1

Hwang Dong-hyuk tarafından yazılan ve yönetilen Squid Game, Güney Koreli bir Netlfix Orijinal gerilim dizisidir ve Kingdom and Crash Landing on You'dan bu yana ülkede gördüğümüz en popüler oyunlardan biridir .


Dizi, Netflix'in Kore filmlerine ve televizyon şovlarına yüz milyonlarca dolar yatırım yapan Güney Kore'deki artan yatırımına bir kredidir.

Squid Game 2. sezon hakkında müthiş spoiler! Yer yerinden oynar! - Page 2

Netflix, Squid Game'i ikinci sezon için yeniledi mi?


Squid Game'in popüler olacağını tahmin etmiştik ama kesinlikle K-Drama'nın şu anda dünya çapında bir fenomen olmasını beklemiyorduk. Yüz milyonları aşan bir kitleye sahip olan Squid Game , resmi olarak Netflix'in gelmiş geçmiş en başarılı Orijinali.


Doğal olarak, bu kadar popüler olan bir dizinin yeni sezonunun gelmesi beklendik bir durumdu.


Gösterinin başarısının ardından birçok kişi , düşüncelerini paylaşmaktan çekinmediği Squid Game'in yaratıcısı Hwang Dong-hyuk'a ulaştı. Dong-hyuk, Variety'ye dizinin başarısından ne kadar mutlu olduğunu açıkladı, ancak diziyi yapma sürecinin ne kadar uzun ve stresli olması nedeniyle başlangıçta onu doğrudan projeye geri dönmek konusunda kararsızdı. Konuyla ilgili şu açıklamada bulunmuştu:

Squid Game 2. sezon hakkında müthiş spoiler! Yer yerinden oynar! - Page 3

“İkinci sezon için temel bir hikayem var, hepsi kafamda ve şu anda beyin fırtınası aşamasındayım. Bir gün olacak, ama ne zaman size detayları anlatamam.”


Ocak 2022'de Netflix'in baş içerik sorumlusu Ted Sarandos, Squid Game'in ikinci sezonunun yolda olduğunu doğruladı.

Squid Game 2. sezon hakkında müthiş spoiler! Yer yerinden oynar! - Page 4

Squid Game 3. Sezon olacak mı?


Korea Times ile yaptığı röportajda Hwang Dong-hyuk, Netflix ile ikinci ve üçüncü sezon için görüşmelerde bulunduğunu açıkladı.


Netflix ile 2. Sezon ve 3. Sezon için görüşmelerim var. Yakında bir sonuca varacağız.


Hwang Dong-hyuk'un ikinci sezon için franchise'a geri dönmek zorunda kaldığı ilk isteksizlik göz önüne alındığında, bu çılgınca bir haber. Ancak, hikayenin bundan sonra nereye gideceğine dair fikirler, Koreli film yapımcısının yaratıcı beynini aydınlatıyor olmalı.


Dünya çapında bir fenomen


Squid Game'in ezici başarısı göz önüne alındığında, Squid Game'in ikinci sezon yenilemesi alması bizi şaşırtmadı. Squid Game , dünya çapında 94 ülkenin ilk 10 listesinde trend oldu . 83 ülkeden toplam 80 ülke, Squid Game'in imrenilen bir numaralı sırada oturduğunu gördü.


Squid Game 2. sezonunu Netflix'te ne zaman görebiliriz?


Yaratıcı ve yönetmen Hwang Dong-hyuk tarafından yapılan yorumlar sayesinde tüm kanıtlar 2024 çıkış tarihine işaret ediyor .


Hwang Dong-hyuk tarafından yapılan yorumlar sayesinde Squid Game 2. sezon için uzun bir bekleyiş sürecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.