Stranger Things 4 rekor üzerine rekor kırıyor! - Page 1

Dördüncü sezon, yayınlandığı ikinci hafta boyunca 159.24 milyon saat daha izlendi ve toplam izlenme sayısı şaşırtıcı bir şekilde 781.04 milyona ulaştı.

Stranger Things 4 rekor üzerine rekor kırıyor! - Page 2

En son Stranger Things dizisi, 3. sezondaki olaylardan sekiz ay sonra, Mart 1986'da geçiyor. Dizide, ana kadromuz Hawkins ve California arasında bölünmüş durumda. Vecna ​​adında gizemli bir figür Indiana'da çocukları öldürüyor, Joyce ve Murray, Hopper'ın Rusya'da yaşadığını öğreniyor ve Eleven, güçlerini yeniden kazanmaya çalışmak için gizli bir tesise gidiyor.


4. sezonun şu ana kadar yedi bölümü yayınlandı ve 1 Temmuz'da iki bölüm daha izlenecek.

Stranger Things 4 rekor üzerine rekor kırıyor! - Page 3

Stranger Things yeni sezonu ile Bridgerton'ı geride bıraktı. Dizi, 4. Sezonun yayınlandığı andan itibaren tüm zamanların tam listesinde, Squid Game'in hemen arkasında ikinci sırada yer alıyor. Bu liste, tüm İngilizce ve İngilizce olmayan programları içerir. Bununla birlikte, Squid Game ilk 28 günde 1.65 milyar saat görüntülendiğinden, Stranger Things'in Güney Kore şovunun yerini alıp alamayacağı tartışmalı

Stranger Things 4 rekor üzerine rekor kırıyor! - Page 4

Stranger Things 4'ün listenin başında yer alıp almadığı, Netflix'i çok fazla rahatsız etmeyecek, ancak dizi, Netflix için aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok başka rekoru kırmış durumda:


* 286,79 milyon saat görüntülenen içerik, İngilizce bir TV şovunun en büyük galası hafta sonu oldu.


*Sezon, Netflix İlk 10'da 91 ülkede bir numaraya ulaştı. Bu, İngilizce bir TV şovu için bir ilk.


*Son yedi gün içinde 335,01 milyon saatlik Stranger Things 4. Sezon izlendi ve bu, onu hizmetteki herhangi bir İngilizce TV şovunun en çok izlenen sezonu haline getirdi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.