Stranger Things animasyon dizisi geliyor - Page 1

Duffer Brothers ayrıca 21 Tur için Upside Down Pictures ve Shawn Levy adına yapımcılık yapacak.


Hem Netflix hem de Duffers, bir yılı aşkın bir süredir bir Stranger Things yan ürünüyle ilgileniyor. Yeni dizinin konusunun ne olacağını yalnızca Finn Wolfhard'ın çözdüğünü söylediler , ancak bu yakın zamanda duyurulan dizinin, atıfta bulundukları çok tartışılan yan ürün olup olmadığı belli değil.

Stranger Things animasyon dizisi geliyor - Page 2

Yeni Stranger Things animasyon dizisi ne hakkında?


Ne yazık ki Netflix, bu yeni dizi için herhangi bir olay örgüsü detayı veya oyuncu kadrosu konusunda çok çekingen davranıyor. Tek bildiğimiz, bunun Stranger Things evreninde geçen isimsiz bir animasyon dizisi olduğu ve Duffer'ların büyürken çok sevdikleri Cumartesi sabahı çizgi filmlerinden büyük ölçüde ilham aldıkları.

Stranger Things animasyon dizisi geliyor - Page 3

“Her zaman severek büyüdüğümüz Cumartesi sabahı çizgi filmlerindeki gibi bir Stranger Things animasyonu hayal ettik ve bu hayalin gerçekleştiğini görmek kesinlikle heyecan vericiydi. Eric Robles ve ekibinin ortaya çıkardığı şey bizi daha fazla şaşırtamazdı — senaryolar ve çizimler inanılmaz ve sizinle daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! Macera devam ediyor…”

Stranger Things animasyon dizisi geliyor - Page 4

Bu yeni dizinin yakın zamanda duyurulan diğer Stranger Things animesiyle alakası yok gibi görünüyor. 1980'lerin Tokyo'sunda Upside Down'a rastlayan ve büyük bir maceraya atılan bir çift kardeşi takip edecek. Animenin, Wolfhard'ın daha önce konusunu tahmin ettiği dizi olduğuna inanılıyor

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.