Stranger Things animesi geliyor! - Page 1

Duyduğumuza göre, spin-off serisi bir süredir geliştiriliyor ve projeyle ilgili erken açıklamalar 2021'in başında olacak.


Yeni projeyle ilgili ayrıntılar hala zayıf, ancak ne bekleyebileceğimize dair kısa bir günlük hattımız var:


“Upside Down ile bir karşılaşma, 1980'lerin Tokyo'sunun varoşlarında yaşayan video oyunlarını yedi ikiz kardeşler için büyük bir maceraya dönüşüyor.”

Stranger Things animesi geliyor! - Page 2


Dizinin yaklaşık 6 saat sürmesinin planlandığı ve "ilk" Stranger Things yan ürünü olarak etiketlendiği biliniyor.


Duffer Kardeşler, 2022'nin başlarında Netflix anlaşmalarını yeniden artırdıklarında, yılın başlarında bazı açıklamaların bir yan ürün olduğunu doğruladılar.


Happy Sad Confused podcast'inde konuşan Matt Duffer, spin-off'un orijinalinden "%1.000 farklı" gördüğünü söyledi ve "Stranger Things dünyasıyla bağlantı kuran bir hikaye öğretti, ancak aslında daha çok bizim nasıl olduğumuzla ilgili olduğunu" ekledi. O hikayeyi anlatanım.”

Stranger Things animesi geliyor! - Page 3

Stranger Things Neden Animeye Girecek?


Netflix'in en büyük franchise'larından bazılarını (veya franchise bakışlarını), yılların içinde birden çok formatta yan ürünler gördü. Planın öncülüğünü sağlamak, şimdi bir anime yan ürünü, bir canlı aksiyon yan ürünü ve daha fazlası olarak gördüğümüz The Witcher yaptı.

Stranger Things animesi geliyor! - Page 4

Anime/animasyon yan ürünlerine dönüştürülecek veya dönüştürülecek diğer Netflix IP'lerinin diğer örnekleri arasında Bright ( Bright: Samurai Soul ), Altered Carbon ( Altered Carbon: Resleeved ) ve Army of the Dead yer alır .


Ana gemi Stranger Things dizisi, 2024'e Şimdiye kadar beklenmeyen beşinci ve son sezon için geri gözlem ve çekimlerin Mayıs 2023'te görülmesi düşünülüyor .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.