Şubat ayında izleyebileceğiniz en iyi filmler! - Page 1

Arctic, 1 Şubat


Mads Mikkelsen, uçak kazasından sağ kurtulan bir kişinin bilinmeyene doğru yürüyüş yapma riskini mi alacağına yoksa kampında mı kalacağına karar vermesi gerektiğini konu alan bu İzlandalı hayatta kalma dramasında başrolde oynuyor. İyi bir gerilim veya vahşi doğada hayatta kalma hikayesi arıyorsanız, bu 2018 filmi Arctic harika bir seçim. Mikkelsen, performansıyla neredeyse oybirliğiyle övgü aldı.

Şubat ayında izleyebileceğiniz en iyi filmler! - Page 2

True Spirit, 3 Şubat


Dünyanın çevresini tek başına dolaşan en genç insan olan Jessica Watson'ın inanılmaz gerçek hikayesine dayanan True Spirit , Titans yıldızı Teagan Croft'un mükemmel performansıyla desteklenen ilham verici bir film gibi görünüyor .

Şubat ayında izleyebileceğiniz en iyi filmler! - Page 3

Yüzüklerin Efendisi üçlemesi, 1 Şubat


Netflix üçlemeyi 1 Şubat'ta kataloğuna getirdiğinde bu Şubat ayında Shire'a geri dönün! Genişletilmiş sürümleri yayınlayacak gibi görünmüyor, ancak bu sevilen fantastik filmleri yeniden izlemek için can atıyorsanız, şimdi tam zamanı!

Şubat ayında izleyebileceğiniz en iyi filmler! - Page 4

Your Place or Mine, 10 Şubat


Your Place or Mine'ın fragmanı , 2000'lerin başındaki romantik komedi havası sayesinde bizi hala heyecanlandırıyor. Your Place or Mine , bu Sevgililer Günü'nde büyük bir hit olacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.