Sweet Tooth 2. sezon çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, özet, fragman ve daha fazlası - Page 1

Hayranlar, Netflix orijinal dizisinin ilk sezonunu kesinlikle çok sevdiler . Sınırlı tanıtımı olan bir kıyamet sonrası çizgi roman dizisi olan böyle bir Netflix şovunun akış ağı için bu kadar iyi iş çıkardığını görmek inanılmaz.


Sezonun Netflix'te yayınlanmasına kadar geri sayımın artık son aşamasındayız, bu nedenle 17 Nisan 2023 Pazartesi itibarıyla dizi hakkında bildiğimiz her şeyi paylaştık.

Sweet Tooth 2. sezon çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, özet, fragman ve daha fazlası - Page 2

Sweet Tooth 2. sezon geliyor


29 Temmuz 2021'de Sweet Tooth 2. sezonun üzerinde çalışıldığı haberini aldık ! Collider tarafından aktarıldığı üzere benzersiz dizi, Netflix tarafından bir sezon daha iyenilendi. Sweet Tooth hayranları harika bir haber!


Sweet Tooth 2. sezon çekimleri 2022'de sona erdi.


What's on Netflix'in haberine göre Sweet Tooth 2. sezonun çekimlerine 2022'nin başlarında başlanması ve Haziran 2022'de bitmesi planlanıyordu. Yapımın tam olarak ne zaman bittiğini söyleyemeyiz ama 2022'de kesin olarak tamamlandı. Netflix, Haziran ayında bir video paylaştı . 2022, yapımın  Netflix Geeked Week 2022'de sona erdiğini ortaya çıkardı.

Sweet Tooth 2. sezon çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, özet, fragman ve daha fazlası - Page 3

Sweet Tooth 2. sezon çıkış tarihi


2. sezon için çıkış tahminimiz Nisan 2023'tü ve görünüşe göre haklıymışız! 14 Mart'ta Netflix, ikinci sezonun 27 Nisan 2023 Perşembe günü Netflix'e geleceğini duyurdu . Bu sadece 10 gün sonra! Bu tarihte tüm sezonun 12:00 PT/3:00 ET'de düşmesini bekleyebilirsiniz.


Sweet Tooth 2. sezonun 2022'nin sonlarında Netflix'te yayınlanacağına dair çok umut vardı ama bu olmadı. Netflix'in 2022'nin sonunda yoğun bir dizisi vardı ve Sweet Tooth 2. sezonun yılın o zamanlarında yayınlanmamış olması muhtemelen daha iyiydi.

Sweet Tooth 2. sezon çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, özet, fragman ve daha fazlası - Page 4

Netflix ayrıca 2023'ün başında Ginny ve Georgia, You ve Outer Banks ve ardından Mart ayında Shadow and Bone'dan oluşan yığın bir dizi sundu. Yayıncının Sweet Tooth 2. sezonu yayınlamak için mükemmel fırsatı beklemesi mantıklı .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.