Temmuz 2022'de Netflix'e gelecek en iyi 5 yeni film - Page 1

Gri Adam (2022)


Netflix'e 22 Temmuz’da geliyor


Yenilmezler: Infinity War ve End Game şeklinden en büyük iki sinema filmine gelen Russo , aksiyon filmi hünerlerini Netflix en pahalı yaratılarından biri olarak Netflix’e geliyor.


Mark Greaney'nin The Grey Man'i kısaca;


"CIA'nın en eğitimli ajanı karanlık ajans sırlarını ortaya çıkarır.


Filmdeki yıldız oyuncular arasında Ana de Armas, Chris Evans, Ryan Gosling, Jessica Henwick ve Regé-Jean Page yer alıyor.

Temmuz 2022'de Netflix'e gelecek en iyi 5 yeni film - Page 2

Deniz Canavarı (2022)


Netflix'e 8 Temmuz’da geliyor


Sea Beast , ilk olarak 2018 yılında Jacob and the Sea Beast adı altında duyuruldu . Film Nell Benjamin ve Chris Williamstarafından yazılmıştır. Williams ayrıca filmi yönetti ve Jed Schlanger ile birlikte Melissa Cobb'un baş yapımcı olarak yapımcılığını üstlendi.


Film, kahramanca çabalarıyla herkes tarafından sevilen bir deniz canavarı olan Jacob Holland'ın avcılarını anlatıyor. Holland'ın hayatı, Maisie Brumble'ın genç bir çocuğun gemisine saklanıp bir deniz canavarıyla hayatı mahvolur. Holland, keşfedilmemiş sulara yolculuk etmek ve ortaya çıkan canavarlarla ilgili küçük kızla birlikte hareket etmek zorunda kalır.

Temmuz 2022'de Netflix'e gelecek en iyi 5 yeni film - Page 3

Merhaba, Hoşçakal ve Aradaki Her Şey


Netflix'e 6 Temmuz’da geliyor


Ace Entertainment, yıllar boyunca Netflix için bir film üretti ve öncekilerini beğenildi bu nedenle bundan yapılan içerikleri de çok seveceğimize eminiz.


Üniversiteye başlamadan önce yollarını ayırmaya karar veren Clare ve Aidan aradan zaman geçtikten sonra ilişkilerine yeni bir şans verecek mi?


Filmin başrollerinde Talia Ryder, Jordan Fisher ve Ayo Edebiri oyunuyor.

Temmuz 2022'de Netflix'e gelecek en iyi 5 yeni film - Page 4

İkna (2022)


Netflix'e 15 Temmuz’da geliyor


Dakota, klasik Jane Austen Johnson'ın bir başka tamamlaması olan Netflix için bu yeni filmi, yönetmeye hazırlanıyor.


Johnson, alçakgönüllü bir kökene sahip atılgan bir adamla evlenmemeye ikna edilen Anne Elliot'u oynuyor, ancak kader ona çeşitli sürprizler yapmaya hazır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.