The Last of Us 2. sezonunda Catherine O’Hara gizemli bir rolde

"The Last of Us"un merakla beklenen ikinci sezonu, kadrosuna dahil ettiği ünlü oyuncu Catherine O’Hara ile hayranlarını heyecanlandırıyor.

The Last of Us 2. sezonunda Catherine O’Hara gizemli bir rolde

O’Hara, dizide henüz detayları açıklanmayan gizemli bir karakteri canlandıracak. Bu yeni katılım, serinin hikayesine nasıl bir derinlik katacağı ve izleyicileri hangi sürprizlerin beklediği konusunda spekülasyonlara yol açıyor. O’Hara'nın yetenekleri ve önceki performansları göz önünde bulundurulduğunda, karakterinin The Last of Us evreninde unutulmaz bir iz bırakması bekleniyor.

HBO'nun "The Last of Us"unun ikinci sezonu için kırmızı halıyı serin, çünkü Moira Rose, Jackson'a giriş yaptı. Emmy ödüllü komedi oyuncusu Catherine O’Hara, dizide gizemli bir rolle kadroya katıldı. Max tarafından tweetlenen haber, yeni sezon için yapılan dördüncü büyük oyuncu kadrosu duyurusu oldu. Geçtiğimiz ay, "Booksmart"tan Kaitlyn Dever, Abby olarak; "Beef"ten Young Mazino, Jesse olarak; ve "Superman: Legacy"den Isabela Merced, Dina olarak kadroya dahil edilmişti.

İlginç bir şekilde, "Argylle" filminin tanıtımı sırasında Bryan Cranston ile birlikte Andy Cohen'in "Watch What Happens Live" programına katılan O’Hara, bir arayan hayranın katılımı hakkındaki sorusuna "Bu şeyleri nereden biliyorsunuz?" diyerek şaşkınlığını ifade etti ve gerçekten endişeli görünüyordu, sanki Kevin'ı yine kaybetmiş gibi. Daha sonra "oğlumun şovda set düzenleyicisi olduğunu... bu yüzden onu da görebileceğim" dedi.

Pedro Pascal ("The Mandalorian") ve Bella Ramsey'nin ("Game of Thrones") başrollerini paylaştığı video oyunu uyarlaması, yakın zamanda sekiz Creative Emmy ödülü kazandı. Ayrıca, En İyi Drama da dahil olmak üzere beş Primetime Emmy ödülüne aday gösterildi. Dizi, HBO ve hayranlar için büyük bir başarıydı. Yeni sezonun, 2020'de eleştirmenlerden övgü alan "The Last of Us Part II"yi uyarlaması bekleniyor.

DanielRPK, Patreon'unda Catherine O’Hara'nın Gail adında orijinal bir karakter olarak rol almak üzere görüşmeler yaptığını daha önce ima etmişti. "The Last of Us Part II"de Gail adında bir karakter bulunmamakta, bu da karakterin Marlon ve Florence gibi orijinal bir karakter olabileceği veya ilk sezonun Bill'in eşi Frank'i detaylandırdığı gibi yeniden işlenmiş bir karakter olabileceği anlamına gelebilir. Gail'in karakterin gerçek adı olmayabileceği (veya DanielRPK'nın yanlış bilgi sahibi olabileceği) de mümkün, bu yüzden bu bilgiye biraz şüpheyle yaklaşmak gerekiyor. Komedi alanındaki geçmişi düşünüldüğünde, Catherine O’Hara'nın bir post-apokaliptik drama dizisinde ilginç bir seçim olduğu söylenebilir. 69 yaşındaki oyuncu, özellikle ilk iki "Home Alone" filmindeki Kate McCallister rolü ve "Schitt's Creek"teki Emmy ödüllü Moira Rose performansıyla tanınıyor. "Beetlejuice", "Best in Show" ve "The Nightmare Before Christmas" gibi diğer projelerde de yer alan O’Hara, bu tür bir projede daha önce yer almamıştı.

Buna rağmen, sonucunu görmek için sabırsızlanıyorum. Komedi oyuncusu Nick Offerman ("Parks and Recreation"da Ron Swanson), "The Last of Us"taki Bill rolüyle ödül kazandı. Kim bilir, belki Catherine de kariyerine bir Emmy daha ekleyebilir.

"The Last of Us"un ikinci sezonunun bu yılın sonlarında çekimlerine başlanması ve gelecek yıl yayınlanması planlanıyor. Eğer "The Last of Us" ile ilgili bir şeylerle meşgul olmak istiyorsanız, "The Last of Us Part II Remastered" PlayStation 5'te çıktı ve bir yapım belgeselini içeriyor.