The Noel Diary 2: Netflix Noel filminin devamı gelecek mi? - Page 1

Richard Paul Evans'ın aynı adlı romanından uyarlanan The Noel Diary , çok satan yazar Jake Turner'ın (Justin Hartley) tatil döneminde ayrı yaşadığı annesinin ölümünün ardından memleketine dönmesini konu alıyor.

The Noel Diary 2: Netflix Noel filminin devamı gelecek mi? - Page 2

Evdeyken, hem kendi geçmişi hem de Rachel'ın (Barrett Doss) geçmişi hakkında sırlar ve cevaplar içeren bir günlük bulur. Jake ve Rachel, birlikte geçmişleri aracılığıyla nostaljik bir maceraya atılırlar ve herhangi bir Noel romantik komedisi gibi, kıvılcımlar da bulabilirler.

The Noel Diary 2: Netflix Noel filminin devamı gelecek mi? - Page 3

Ancak Jake ve Rachel'ın hikayesi bir devam filminde mi yoksa potansiyel bir film serisinde mi devam edecek? İşte The Noel Diary'nin Netflix'e daha fazla filmle dönmesi hakkında şimdiye kadar bildiklerimiz !

The Noel Diary 2: Netflix Noel filminin devamı gelecek mi? - Page 4

Kasım 2022'de piyasaya sürülmesinden itibaren Netflix, The Noel Diary'nin bir devam filmiyle devam edip etmeyeceğini belirlemedi. Akış hizmeti, potansiyel devam filmlerini belirlemek için genellikle yayınlandığı ilk ay içindeki izleyici rakamlarını dikkate alır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.