“The Perfect Couple” Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

Jenna Lamia ( Good Girls ,  Resident Alien ) The Perfect Couple'ın showrunner'ı ve sorumlu yapımcısı olarak görev yapacak . Kitabın yazarı Elin Hilderbrand da projede yönetici yapımcı olarak yer alıyor.


Ayrıca yönetici yapımcılar arasında 21 Laps Entertainment'tan Shawn Levy ( The Adam Project ) ve Josh Barry ile The Jackal Group'tan (Netflix'ten Wednesday Addams, Elvis ) Gail Berman ve Hend Baghdady yer alıyor . İşte Netflix'in The Perfect Couple dizisi hakkında bildiğimiz diğer her şey :

“The Perfect Couple” Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

The Perfect Couple konusu nedir?


Yukarıda bahsedildiği gibi Netflix'in The Perfect Couple filmi, Elin Hilderbrand'ın 2018'in en çok satan aynı adlı kitabından uyarlanacak. İşte olay örgüsünün özeti:


Yaz olarak da bilinen Nantucket düğün mevsimi - Ana Caddede koşan bir gelinin görüntüsü, Madaket Plajı'nda güneşin batışı kadar yaygındır. Otis-Winbury düğünü hatırlanacak bir olay olacağa benziyor: Damadın zengin ebeveynleri, okyanus kıyısındaki malikanelerinde gösterişli bir tören düzenlemek için hiçbir masraftan kaçınmadılar.

“The Perfect Couple” Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

Ancak trajedi baş gösterdikten sonra tüm yanlış nedenlerle unutulmaz olacak: Nantucket Limanı'nda törenden sadece birkaç saat önce bir ceset bulunur ve düğün partisindeki herkes birden bire şüpheli olur. Polis Şefi Ed Kapenash gelin, damat, damadın ünlü polisiye yazarı annesi ve hatta kendi ailesinden biriyle röportaj yaparken, her düğünün bir mayın tarlası olduğunu ve hiçbir çiftin mükemmel olmadığını keşfeder.


The Perfect Couple kimler oynuyor?


Kasım 2022 itibariyle, Netflix'in The Perfect Couple dizisinin oyuncu kadrosu açıklanmadı.


The Perfect Couple yapım durumu nedir?


Netflix'in  The Perfect Couple şu anda ön yapım aşamasında ve bazı çekim tarihleri ​​açıklandı.


Şu anda çekimlerin 2023 Nisan ayının başlarında başlaması ve 2023 Haziran ayının ortalarında bitmesi planlanıyor. Çekimler ABD, Massachusetts'te yapılacak.


Çekim tarihleri ​​değişebilir.


Dizi kaç bölüm olacak?


Netflix, birer saatlik altı bölümün The Perfect Couple mini dizisinde yer alacağını onayladı.


The Perfect Couple çıkış tarihi nedir?


Mükemmel Çift'i 2023 bitmeden Netflix'te görürsek şanslıyız. 2024'ün başlarında bir çıkış tarihi daha gerçekçi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.