“The Pink Marine” Dizisi Netflix'te uyarlanıyor - Page 1

Andy Parker, Netflix için yeni diziyi yazmak ve yapımcılığını üstlenmek üzere görevlendirildi. Parker en çok Bravo drama dizisi Imposters'ın (şu anda Netflix'te yayınlanmakta olan) her iki sezonunda da yapımcı olmasıyla tanınmaktadır ve AMC+ animasyon dizisi Pantheon'da çalışmıştır.


Parker, Netflix için Armistead Maupin'in Tales of the City filminde yardımcı yapımcı ve iki bölümde (4 ve 9) yazar olarak çalıştı . Parker ayrıca kısa ömürlü Grand Army dizisinin bir bölümünde çalıştı .

“The Pink Marine” Dizisi Netflix'te uyarlanıyor - Page 2

Çok sayıda kaynağa göre, dizinin henüz resmi bir adı yok (çoğu buna "İsimsiz Deniz Projesi" diyor). Yine de, bir uyarlama olduğu düşünülürse, aksini duyana kadar projeye The Pink Marine adını vereceğiz .

“The Pink Marine” Dizisi Netflix'te uyarlanıyor - Page 3

Sony Pictures Television ve Norman Lear'ın ACT III Productions, projenin arkasındaki yapım şirketleridir. Brent Miller, Peter Hoar, Rachel Davidson ve Scott Hornbacher filmin yapımcılığını üstlenecek.


The Pink Marine konusu nedir?


İlk olarak Şubat 2016'da yayınlanan The Pink Marine: One Boy's Journey Through Bootcamp to Manhood, Greg Cope White'ın orduya katılma deneyimini anlatan kurgusal olmayan otobiyografisidir. Norman Lear'ın yazdığı önsözle Greg Cope White'ın kendisi tarafından yazılmıştır.


Hem Cope hem de Lear, dizinin yapımcılığını üstlenecek.

“The Pink Marine” Dizisi Netflix'te uyarlanıyor - Page 4

GoodReads'a göre , kitabın tam özeti şöyle:


“The Pink Marine, kendini kabullenmekle mücadele eden ve geleneksel erkeklik tanımına uymayan bir genç çocuğun Deniz Piyadeleri temel eğitim kampında nasıl kabul gördüğünü ve kendine değer verdiğini anlatan, neşe ve kalp kırıklığıyla dolu bir hikaye. Greg Cope White'ın en iyi arkadaşı ona yazını Güney Carolina, Parris Adası'ndaki Deniz Piyadeleri temel eğitim kampında geçireceğini söylediğinde, Greg'in tek duyduğu "yaz" ve "kamp" olur. Arkadaşının sert uyarılarına rağmen Greg, acemi eğitiminde ona katılmaya ant içer. On sekiz yaşında, zayıf, hiç koşmadı ve o bir eşcinsel.


Greg'in korunaklı hayatı onu askerlik hizmetine hazırlamamıştı. Sudan çıkmış bir prens, on üç haftadır evinden hiç ayrılmadığı için beş valiz topladı. ABD Deniz Piyadeleri onu tüm bunlardan sıyırdı, kafasını kazıdı ve eline bir tüfek verdi. İlk başta ayak uydurmak için mücadele ediyor ve sırrının ortaya çıkacağından korkuyor. Ancak yolun ortasında, hayatta kalma ve Denizci olma arzusu korkuya baskın gelir. Herkesin tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi hizmete 'farklı' hissederek geldiğini öğrenir; muhtemelen derilerinin rengi, kiloları, yoksullukları nedeniyle önyargılı - hatta bazıları hapishane yerine acemi eğitim kampını seçti. Uçarı, 112 kiloluk, erkeksi olmayan bir Teksaslı, az sayıdaki, gururlu Deniz Piyadelerinden birine dönüşebilir mi? Greg hayatta kalacak mı?

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.