"The Platform 2" İspanyolca Netflix Devam Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

Konu, yapım güncellemeleri, oyuncularla ilgili haberler, fragmanlar ve The Platform 2 hakkında bilmeniz gereken her şey haberimizde.


The Platform 2, Galder Gaztelu-Urrutia tarafından yazılan, yönetilen ve yapımcılığını üstlendiği yeni bir İspanyol Netflix Orijinal bilimkurgu korku filmi. Basque Films'in yapımcılığını üstlendiği filmin yapımcılığını Carlos Juárez ve Raquel Perea, The Platform'dan yapımcı olarak geri dönüyor .

"The Platform 2" İspanyolca Netflix Devam Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

The Platform 2'nin üretim durumu nedir?


11 Mayıs'ta başladığı bildirilen The Platform 2'nin çekimleri şu anda devam ediyor . Bitiş tarihi açıklanmadı, ancak çekimlerin önümüzdeki birkaç hafta veya birkaç ay sürmesini bekliyoruz.

"The Platform 2" İspanyolca Netflix Devam Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

The Platform 2'nin konusu nedir ?


Şu anda The Platform 2'nin konusu hakkında hiçbir ayrıntıya sahip değiliz . Ancak hikayenin ilk filmdekine benzer bir yapı izlemesini bekliyoruz;


Kat başına bir hücre bulunan dikey bir hapishane. Her hücre de iki kişi var. Günde sadece bir yemek platformu var ve beslenmek için iki dakikaları.


Hikayenin The Hole'un yapısını kırmaya çalışma ve onu yönetenlere isyan etme yönünde ilerlemesini bekliyoruz.

"The Platform 2" İspanyolca Netflix Devam Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

The Platform 2 oyuncuları kimler ?


Şimdiye kadar, Platform 2 için sadece iki oyuncu onaylandı ve ilk filmin oyuncu kadrosundan hiçbiri rollerini yeniden canlandırmak için geri dönmüyor.


Milena Smit ve Hovik Keuchkerian şu anda isimsiz rollerde yer alıyor.


Platform 2, aktris Milena Smit'in ilk Netflix filmi ve daha önce İspanya'da Alma olarak da bilinen The Girl in the Mirror adlı İspanyol dizisi The Girl in the Mirror'da oynadıktan sonra genel olarak ikinci Netflix projesi olacak .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.