“The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh” Netflix Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

Yedi Ölümcül Günah: Edinburgh Garezi hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıda takip edeceğiz .


Netflix'te beş sezonluk anime ve iki harika yan film olan Prisoners of the Sky ve Cursed by Light ile hayranların sindirebileceği pek çok Seven Deadly Sins içeriği var. Bununla birlikte, serinin hayranları, Nakaba Suzuki'nin yakında çıkacak olan yan ürün Grudge of Edinburgh'un hikayesini yazmak için geri döneceğini öğrenmekten mutluluk duyacak .

“The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh” Netflix Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Raporlara göre The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh iki bölümlük bir film olacak ve ilk bölümün Aralık 2022'de Netflix'te gösterime gireceği onaylandı.


Prisoners of the Sky'ın yönetmeni Noriyuki Abe , filmin “Yönetmen Yönetmeni” olarak geri dönerken, Bob Shirahata filmin yönetmenliğini üstleniyor. Rintarou Ikeda da senaryoyu yazmak için geri dönecek.


The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh 1. bölüm Netflix'e ne zaman geliyor ?


Netflix'in Japonya'daki "anime day" etkinliğinden yayınlanan teaser sayesinde The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh'un 2022'de Netflix'e geleceğini biliyorduk.

“The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh” Netflix Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

Grudge of Edinburgh'un 1. bölümünün 20 Aralık 2022'de Netflix'e geleceğini bir süredir biliyorduk, ancak yine de Netflix'ten resmi onay bekliyoruz. Filmin resmi fragmanının resmi Netflix YouTube kanallarında yayınlanması sayesinde artık 20 Aralık 2022 çıkış tarihinin doğru olduğunu onaylayabiliriz.


https://www.youtube.com/watch?v=hskfrLEkrxc fragman 2


The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh'un konusu nedir ?


The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh'un hikayesi, The Seven Deadly Sins kahramanları Meliodas ve Elizabeth'in oğlu Tristan'ı takip edecek.


Tristan, Tanrıça Klanı'nın gücünü miras alır ve insanların yaralarını ve yaralanmalarını iyileştirebilir, ancak İblis Klanı gücünü kontrol edemediği için sık sık başkalarına zarar verir. Tristan, ailesini korumak için Edinburgh Kalesi'ne gider ve yol boyunca bir sürü yeni arkadaşla tanışır.

“The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh” Netflix Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh oyuncuları kimlerdir ?


Henüz üç oyuncu kadrosu onaylandı, ancak anime serisinin orijinal oyuncu kadrosunun rollerini yeniden canlandırmak için geri dönmesini bekliyoruz.


Tristan'ı, Liones'ın genç prensi rolünü yeniden canlandırmak için geri döneceği doğrulanan Japon aktris Mikako Komatsu seslendiriyor.


Ayumu Murase , genç Tristan'ı canlandıracağı filmde seslendirme yeteneklerini de kullanacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.