“The Vince Staples Show” Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

The Vince Staples Show adlı yeni dizinin yönetmenliğini House Party ve Lil Nas X, Pharell Williams, Jay-Z gibi sanatçıların müzik videolarını içeren Calmatic üstlenecek . Dizi, aynı zamanda showrunner olarak da görev yapan Ian Edelman ve Maurice Williams tarafından yazılmıştır . Her ikisi de daha önce Kenya Barris ile Netflix ve Kid Cudi'nin Entergalactic'inde çalıştı .


Vince Staples'ın kendisi başrolde ve yapımcılıkta. Şu yorumu yaptı:

“The Vince Staples Show” Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

“ The Vince Staples Show'da Netflix ve Kenya Barris ile ortak olmaktan heyecan duyuyorum. Bu, bir süredir geliştirmekte olduğum bir şeydi ve meyvelerini vermeye başladığı için mutluyum.”


Netflix Komedi Başkanı Tracey Pakosta şunları söyledi:


“Dünyadaki en iyi sanatçılarla çalışmak bizim görevimiz. Vince şimdiden günümüzün en yetenekli genç müzisyenlerinden biri olarak yerini aldı ve biz onun duyarlılığının ve mizah anlayışının nasıl benzersiz bir komedi dizisine dönüşeceği konusunda gerçekten heyecanlıyız.”


The Vince Staples Show'un konusu nedir ?


Netflix basın açıklamasına göre , Staples'ın hayatından esinlenilmiş, The Vince Staples Show memleketi Long Beach, California'da geçiyor. Şovun konsepti , Johnson tarafından üretilen Dwayne Johnson'ın hayatına dayanan bir dizi olan Young Rock'a çok benziyor. İşte The Vince Staples Show'a çok kısa bir giriş :

“The Vince Staples Show” Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

Görünüşe göre Long Beach yerlisi Vince Staples, yıldızlardan daha az geçmişiyle uzlaşmak istiyor - tek sorun, geçmişin ona yetişmeye devam etmesi.


Netflix versiyonuna ilham vermiş olabilecek biraz farklı bir Vince Staples Şovu zaten var. 2019'da vizyona giren 5 dakikalık çok kısa bölümleri Staples'ın YouTube kanalında yayınlandı. İşte ilki:

“The Vince Staples Show” Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

The Vince Staples Show'da kimler rol alıyor ?


Netflix'in The Vince Staples Show'unun bilinen tek kadrosu, dizide kendisinin kurgusal bir versiyonunu oynayacak olan Vince Staples'ın kendisidir. Ocak 2023 itibarıyla başka oyuncu kadrosu açıklanmadı.


The Vince Staples Show'un yapım durumu nedir ?


Bazı yapım listelemelerine göre Netflix'in Vince Staples Show'u 12 Ocak 2023'te California, yani Long Beach ve Los Angeles'ta üretime başladı. Çekimlerin 31 Mart 2023'e kadar sürmesi planlanıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.