The Witcher: Blood Origin oyuncu kadrosu ve karakter rehberi - Page 1

Prequel dizisi, ilk Witcher'ın yaratılmasına yol açan olayları ve Conjunction of the Spheres olarak bilinen felaket olayını inceleyecek. Yeni şov zaten tanıdığımız ve sevdiğimiz karakterlerle ilgili olmasa da (görünen Jaskier hariç!), Blood Origin  bizi Michelle Yeoh, Sir Lenny Henry, Minnie gibi yetenekli oyunculardan oluşan harika bir yeni kadroyla tanıştırıyor.


The Witcher: Blood Origin ekibinde kimler var gelin birlikte bakalım

The Witcher: Blood Origin oyuncu kadrosu ve karakter rehberi - Page 2

Sophia Brown Éile olarak


İngiliz aktris Sophia Brown , eski Kraliçe'nin muhafız savaşçısı Éile'yi oynuyor. Éile ile tanıştığımızda, monarşiyi geride bırakmış ve şimdi bir ozan olarak dünyayı dolaşıyor. Brown'ı Karen Merville'i canlandırdığı Peacock/BBC dizisi The Capture'dan tanıyabilirsiniz. Ayrıca İngiliz kara dedektif dizisi Marcella'da DC Leanne Hunter olarak rol aldı.

The Witcher: Blood Origin oyuncu kadrosu ve karakter rehberi - Page 3

Scían olarak Michelle Yeoh


60 yaşındaki ödüllü Malezyalı aktris Michelle Yeoh , göçebe kılıç elflerinden oluşan kabilesinin son üyesi olan Scían'ı canlandırıyor. Yeoh inanılmaz bir yetenek ve The Witcher: Blood Origin'in en iyi parçalarından biri . Kendisine Altın Küre adaylığı kazandıran ve muhtemelen Akademi Ödüllerinde de dikkatleri üzerine çekmesi beklenen, beğenilen filmi Everything Everywhere All at Once'ın vizyona girmesiyle harika bir yıl geçirdi.


Diğer önemli rollerinden bazıları arasında Holy Weapon , Tomorrow Never Dies , Crazy Rich Asians , Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings ve Crouching Tiger, Hidden Dragon yer alıyor . Yeoh'un, Avatar filmi devam filmleri, The Tiger's Apprentice , A Haunting in Venice , Transformers: Rise of the Beasts ve John M. Chu'dan yakında çıkacak olan Wicked uyarlaması dahil olmak üzere pek çok yeni projesi var .

The Witcher: Blood Origin oyuncu kadrosu ve karakter rehberi - Page 4

Minnie Driver Seanchhai olarak


57 yaşındaki Akademi Ödüllü İngiliz aktris Minnie Driver , dizinin sahnelerini Joey Batey'nin Jaskier'iyle paylaşan anlatıcısı Seanchhai olarak oyunun sonlarına doğru kadroya katıldı.


Driver, 1990'ların başından beri sektörde çalışıyor ve Grosse Pointe Blank ,  The Riches ,  The Phantom of the Opera , Cinderella ve Speechless gibi projelerdeki performanslarıyla tanınıyor . Bundan sonra reşit olma draması One Winter'da ve kara komedi filmi  Nandor Fodor and the Talking Mongoose'da rol alacak .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.