Üçüncü sezonun prodüksiyonu şimdiden başladı ve çekimlerin yakında başlayacak. Netflix'teki The Witcher 3. sezon hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey ise haberimizde.

The Witcher'ın ikinci sezonu 2 yıllık bekleyişin ardından nihayet seyirci ile buluştu. Bunca bekleyişin ödülü olarak mükemmel bir sezon yayınlandı ve dizi beklenmedik bir çıkış yakaladı.


The Witcher 3. sezondan ne bekleniyor?


Cintra Prensesi Cirila’nın hayatta ve iyi olduğunun ortaya çıkmasının ardından kıtadaki neredeyse her büyük fraksiyonun ilgi odağı haline geldi.


Başlangıçta arkadaş edinmesine ve büyücü Triss Merigold ile öğrenci olmasına rağmen, Ciri'nin gizli gücünü ve dünyayı nasıl yok edeceğini öğrendikten sonra Triss bulgularını Tissaia'ya bildirdi.

Büyücülerin Kardeşliği Ciri tarafından tehdit edilmekle kalmıyor, aynı zamanda onun hayatta olması Kuzey Krallıklarının bazı krallıkları için bir tehdit oluşturuyor. Ciri, Cintra'nın varisi ve onu kontrol eden kişi, ülkeyi kendileri için talep etme fırsatına sahip. Dijkstra, onu Kral Vizimir ile başarılı bir şekilde evlendirirse, Redan topraklarını genişletecek ve onu Kuzey Krallıklarının en güçlüsü yapacak.


Ciri'nin Babasının Dönüşü


Ciri'nin babasının hala hayatta olduğu konusu The Witcher kitabı ve video oyunu hayranları için büyük bir açıklama olmasa da, sıradan izleyiciler için Nilfgaard'ın neden genç prensesi avladığını anlıyor.


İmparator Emhyr var Emreis, Ciri'nin uzun süredir kayıp babası ve daha önce Fringilla ve Cahir'i Ciri'yi ele geçirmek, kızıyla yeniden bir araya getirmek için Cintra'yı fethetmekle görevlendirmiştir. Ancak, başarısızlıkları ve güç hırsları nedeniyle, İmparator Emhyr kuzeye gitmeyi ve durumu kendi başına kontrol etmeyi kendine görev edindi.


Ciri'nin kıtanın geleceğindeki rolü büyümeye devam ediyor, çünkü o sadece Kuzey Krallıklarının en güçlülerinden birinin tahtının varisi değil, aynı zamanda Nilfgaard'ın da varisi ve onu gelecekteki İmparatoriçe yapıyor.


Elflerin kurtarıcısı Ciri mi?


Ciri, güçlü elf büyücü Lara Dorren'in soyundan geliyor, ancak kendisi tam olarak elf olmamasına rağmen, Ciri'nin yaşlı kanından olması onu hala var olan tüm elflerle eşit tutuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.