“The Woman King” Netflix'te ne zaman gelecek? - Page 1

Kısa süre önce TIFF'de mükemmel incelemelerle ilk kez sahneye çıkan film, gözünü 16 Eylül 2022'de sinemalarda gösterime sokuyor.

“The Woman King” Netflix'te ne zaman gelecek? - Page 2

Gina Prince-Bythewood tarafından yönetilen film, 19. yüzyılda Batı Afrika'da Dahomey'i koruyan, tamamı kadınlardan oluşan bir savaşçı birlik hakkındadır.


Viola Davis, oyuncu kadrosuna liderlik ediyor ama aynı zamanda Itso Mbedu, Lashana Lynch, Sheila Atim ve John Boyega'nın yeteneklerini de içeriyor.


The Woman King Amerika Birleşik Devletleri'nde ne zaman Netflix'te olacak?

“The Woman King” Netflix'te ne zaman gelecek? - Page 3

Film, 2021'de yapılan ve tüm tiyatro yayınlarını ilk pencere için hizmete getiren anlaşmanın bir parçası olarak Netflix'e gelecek.


Anlaşmanın püf noktaları hala üzerinde çalışılırken, şimdiye kadar filmin Netflix'i 120 gün ( Umma'nın Netflix'i vurduğu zaman ) ile 168 gün ( Uncharted'ın Netflix'i vurduğu zaman) arasında bir yerde vurması gerektiğini biliyoruz .

“The Woman King” Netflix'te ne zaman gelecek? - Page 4

Bu, şu anda The Woman King'in 14 Ocak 2023 ve 3 Mart 2022 arasında Netflix ABD'de yayınlanmasını beklediğimiz anlamına geliyor.


Önümüzdeki aylarda Netflix ABD'ye giden diğer Sony filmleri arasında Father Stu , Bullet Train , I Wanna Dance With Somebody ve Devotion yer alıyor.


Netflix'in diğer bölgeleri The Woman King'i yayınlayacak mı?

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.