Transformers ve GI Joe birleşim filmi için dev transfer

Transformers ve GI Joe hayranlarını heyecanlandıracak bir haber geldi. Ünlü Jurassic World serisinin yazarlarından biri, bu iki ikonik seriyi bir araya getirecek olan filmde yer alacak.

Transformers ve GI Joe birleşim filmi için dev transfer

Geçtiğimiz yıl çıkan Transformers: Rise of the Beasts, Maximals ve Predacons'u ilk kez beyaz perdeye taşıdı. Serinin yedinci filmi, Transformers evreninde 2018'deki Bumblebee'nin sonrasında ama orijinal filmin öncesinde geçiyordu. Ancak filmin fark yaratan yanı, orta kredi sahnesinde başka bir büyük Hasbro markasını tanıtması oldu.

Transformers ve GI Joe birleşim filmi için dev transfer - Resim : 1

Noah (Anthony Ramos), bir güvenlik işi için mülakata katılırken gizli askeri organizasyon G.I. Joe'ya katılmaya davet edildiğini öğrenir. Bu organizasyon, küçük kardeşinin sağlık masraflarını karşılayacaktır.

Bir birleşim filmi kaçınılmazdı ve şimdi The Hollywood Reporter, Jurassic World, Kong: Skull Island ve Detective Pikachu gibi büyük serilerde çalışmış olan Derek Connolly'nin senaryoyu yazacağını bildirdi. Filmde Chris Hemsworth'un henüz açıklanmayan bir rolü (muhtemelen Duke veya Destro) oynayabileceği de konuşuluyor.

Bu film, Hasbro'nun en büyük iki oyuncak serisini bir araya getirecek ve Autobots ile G.I. Joe ekibini, Cobra ve Decepticons'a karşı güçlerini birleştirecek. İki oyuncak serisinin Marvel ve IDW çizgi romanlarında yıllar boyunca birliktelikleri olmuştu, ancak bu birleşim ilk kez bir TV şovunda veya filmde gerçekleşecek.

Rise of the Beasts, 1994 yılında geçiyor, bu yüzden 2007'de geçen ilk Transformers filmine kadar olan zaman diliminde çalışmak için geniş bir alan var. Transformers, geçmişte Ghostbusters, My Little Pony ve orijinal Star Trek kadrosu gibi birçok franchise ile çizgi romanlarda kesişmişti.