Ünlü Netflix dizisi Türkiye'ye uyarlanıyor! - Page 1

Anne of Green Gables romanından uyarlanarak Netflix dizisi haline getirilen Anne With An E milyonlarca izleyici tarafından çok sevilmişti. Hatta dizinin 3 sezon sonra final yapmasını kabul edemeyen hayran kitlesi, imza kampanyası başlatarak dizinin devam etmesini istedi. Bu kampanyaya 1,5 milyon kişi imza attı.

Ünlü Netflix dizisi Türkiye'ye uyarlanıyor! - Page 2

Uçsuz bucaksız bozkırlarda koşan, tatlı bir kasabanın şirin bir evinde oturan, ormanlı yoldan köy kuluna giden ve hayal gücü sayesinde yaşadığı tüm kötü olaylarla baş etmesini öğrenen başrol oyuncumuz Anne, izleyicileri kendisine hayran bırakmıştı.

Ünlü Netflix dizisi Türkiye'ye uyarlanıyor! - Page 3

Bu huzurlu ve sıcak dizinin çok sevilmesi Türk yapımcıları da etkilemiş olacak ki Türkiye’ye uyarlanacak haberi geldi. Anne With An E Türkiye, Yeşil Yapım’ın öncülüğünde çekilecek ve “Yeşil Vadinin Kızı” adı ile ekranlara gelecek.

Ünlü Netflix dizisi Türkiye'ye uyarlanıyor! - Page 4

Dizinin yönetmenliğini Murat Şenöy ile Çağıl Nurhak Aydoğdu üstleniyor. En çok merak edilen ise Anne karakterine kimin can vereceği. Başrol için birçok dizide rol almış ve ödüllere doymamış çocuk oyuncu Beren Gökyıldız olacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.