Wednesday'i unutun! Yeni Netflix trendi; Happy Boy - Page 1

Happy Boy , Min Yong Keun (Just Friends) tarafından yönetilen ve senarist Kim Bo Tong (DP) tarafından yazılan Güney Kore yapımı bir Netflix orijinal dizisidir. Dizi, manga Yukwaehan Wangtta'nın bir uyarlamasıdır.


Happy Boy Netflix çıkış tarihi ne zaman ?


Happy Boy'un Netflix'te yayınlanması için önümüzde en az bir yıl daha var .


K-dramasının hala 2023'te çıkması bekleniyor, ancak beklentimiz 2023'ün sonlarına doğru gelmesi.


Happy Boy'un konusu nedir ?


Happy Boy'un özeti HanCinema'dan alınmıştır :


Ani bir deprem nedeniyle okulda yalnız kalan öğrencilerin hikayesini anlatan ve onların gerçek doğasını ortaya çıkaran bir okul felaketi-gerilim dizisi.

Wednesday'i unutun! Yeni Netflix trendi; Happy Boy - Page 2

Happy Boy 1. sezon oyuncuları kimler ?


Sung Yoo Bin, Dong Hyun'un başrolü için kadroya alındı. Happy Boy, Sung Yoo Bin'in Mr. Sunshine'daki son görünümünden bu yana beş yıldır bir dizideki ilk başrolü olacak . Ancak son beş yılını Moonlit Water, Count ve Maybe Love gibi filmlerde rol alarak geçirdi. Sung Yoo Bin daha önce The Good Wife ve It's Okay gibi diğer popüler k-dizilerde yardımcı rollerde rol aldı .


Won Ji An, Soo Hyun'un başrolü için kadroya alındı. Oyunculuk kariyeri ancak 2021'de Netflix Orijinal dizisi DP'de Hyun Min'in kız arkadaşı Mun Yeong Ok olarak konuk rolüyle başladı. O zamandan beri Hope or Dope ,  If You Wish Upon Me ve A Year-End Medley: Extended Version'ın her iki sezonunda da rol aldı .

Wednesday'i unutun! Yeni Netflix trendi; Happy Boy - Page 3

Jo Hyun Chul, Young Kyun'un başrolü için kadroya alındı. Daha önce DP ve Inspector Koo gibi Netflix Orijinallerinde rol aldı . Rol aldığı diğer popüler diziler Hotel Del Luna ve Memories of the Alhambra'dır.


Happy Boy'un yapım durumu nedir ?


Şu anda Happy Boy'un yapımına başlanacağına dair herhangi bir rapor yok, bu yüzden şimdilik dizinin ön yapım aşamasında olduğunu ve çekimlerin yakında başlayacağını varsayıyoruz.

Wednesday'i unutun! Yeni Netflix trendi; Happy Boy - Page 4

Bölüm sayısı nedir?


Happy Boy'un toplam 10 bölüm olacağı aktarılıyor.


Bölüm çalışma süreleri onaylanmadı, ancak çoğu orijinal dizinin çalışma süresi 45 ila 60 dakika arasında.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.