“Where the Crawdads Sing” Netflix yayın tarihi belirledi - Page 1

3000 Pictures ve Hello Sunshine'dan (Reese Witherspoon tarafından yönetilen yapım şirketi) gelen bu gizemli gerilim filmi, aynı adı taşıyan 2018 Delia Owens kitabına dayanıyor. NYTimes , kitabın  “acı verici derecede güzel…  cinayet-gizem, bir çağın gelişi anlatısı ve bir doğa kutlaması” olduğunu söyledi.

“Where the Crawdads Sing” Netflix yayın tarihi belirledi - Page 2

15 Temmuz 2022'de tüm dünyada vizyona girecek olan filmi Olivia Newman yönetiyor. Newman'ın Netflix ile bir geçmişi var ve hizmet için 2018'de vizyona giren bağımsız spor filmi First Match'i yönetti.


Where the Crawdads Sing'in oyuncu kadrosu arasında Daisy Edgar-Jones ( Normal People ), Taylor John Smith ( Cruel Intentions ), Harris Dickinson ( Beach Rats ) ve David Strathairn ( Good Night, and Good Luck ) yer alıyor.

“Where the Crawdads Sing” Netflix yayın tarihi belirledi - Page 3

Netflix , Where the Crawdads Sing'i uluslararası olarak yayınlayacak mı?


Dünyanın dört bir yanındaki Sony filmlerinin önceki sürümlerine dayanarak, Asya'nın geri kalanını, Güney Afrika'yı ve belirli Avrupa bölgelerinin 2023'te filmi alacağını görmeliyiz.

“Where the Crawdads Sing” Netflix yayın tarihi belirledi - Page 4

Birleşik Krallık gibi diğer Avrupa bölgeleri, filmi 2024'te yaklaşık 2 yıl içinde alacak.


Türkiye’ye de ne zaman yayına gireceği ise henüz belli değil fakat tahminen 2024 yılında film, Netflix Türkiye’de yerini almış olacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.