“XO, Kitty”  Netflix'ten Sevdiğim Tüm Erkeklere filminden uyarlanan yeni dizi - Page 1

30 dakikalık dramanın showrunner'ları Jenny Han ve Sascha Rothchild olacak . To All the Boys filmlerinin kitaplarına dayanan Han , pilot bölümü romancı arkadaşı Siobhan Vivian ile birlikte yazdı.


Bahsettiğimiz gibi dizi, Netflix'in 2018'den beri vizyona giren üç filmi izleyen To All The Boys serisinin bir yan ürünü .


Dizi, Netflix için Awesomeness ve ACE Entertainment tarafından üretilecek.

“XO, Kitty”  Netflix'ten Sevdiğim Tüm Erkeklere filminden uyarlanan yeni dizi - Page 2


Jenny Han, proje hakkında şunları söyledi;


Lara Jean'e ve hikayesine hepimiz çok aşık olduk. Bu yüzden, Kitty'ye verilebilecek en büyük hediye, bir karakter olarak onun kendi ayakları üzerinde durmasına izin vermek ve onu kız kardeşlerinden hiçbirinin gölgesine düşürmemekmiş gibi geldi.


İşte XO, Kitty hakkında bildiğimiz diğer her şey :

“XO, Kitty”  Netflix'ten Sevdiğim Tüm Erkeklere filminden uyarlanan yeni dizi - Page 3

XO, Kitty için Netflix çıkış tarihi nedir ?


İlk bakış klibinin yayınlanmasıyla XO, Kitty'nin 18 Mayıs 2023'te Netflix'e geleceğini doğrulayabiliriz.


XO'nun konusu nedir , Kitty?


XO" da, Kitty , genç çöpçatan Kitty Song Covey, aşk hakkında bilinmesi gereken her şeyi bildiğini düşünüyor. Ancak uzun mesafeli erkek arkadaşıyla yeniden bir araya gelmek için dünyanın öbür ucuna taşındığında, kendi kalbin söz konusu olduğunda ilişkilerin çok daha karmaşık olduğunu kısa sürede anlayacaktır.

“XO, Kitty”  Netflix'ten Sevdiğim Tüm Erkeklere filminden uyarlanan yeni dizi - Page 4

Dizide kimler oynuyor?


Adından da anlaşılacağı gibi Anna Cathcart , To All the Boys filmlerindeki Kitty Song Cover rolünü yeniden canlandıracak . Cathcart'ın sahne hırsızı Kitty karakteri, filmlerin olay örgüsünde kilit rol oynadı. İlk filmde, utangaç bir lise öğrencisi olan ablası Lara'nın (Lana Condor) aşık olduğu erkeklere yazdığı ve onları gizlice postaladığı mektupları bularak sonraki tüm olayları tetikler.


Yaklaşan dizide birkaç yeni yüz göreceğimizi ilk açıklayan bizdik ve Nisan 2022'de Netflix bu yüzleri kimin oynayacağını açıkladı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.