Yellowstone evrenini seviyorsanız izleyebileceğiniz 5 Netflix şovu - Page 1

Yellowstone hayranları, serinin bir sonraki yeni bölümlerini ve yaklaşan genişleme paketini beklerken, art arda izlemenin keyfini çıkarabileceğiniz benzer tür ve tonlara sahip bazı Netflix şovlarını burada bulabilirsiniz .


Yellowstone: Longmire'ı seviyorsanız izlemeniz gereken Netflix içerikleri


Godless


2017'de Netflix, Western dram sınırlı dizisi Godless'ı yayınladı . Yedi bölümlük mini dizi 1884'te geçiyor ve kaçak bir kanun kaçağının kendini çoğunluğu kadınların yaşadığı bir kasabada bulma macerasını konu alıyor. Godless, ezici eleştirilerle karşılandı ve 12 Emmy Ödülü adaylığı elde ederek üçünü kazandı - ikisi Jeff Daniels ve Merritt Wever'in performansları ve biri ana başlık tema müziği. Dutton ailesinin köken hikayelerinin hayranıysanız buna bir göz atın!

Yellowstone evrenini seviyorsanız izleyebileceğiniz 5 Netflix şovu - Page 2

Heartland


Denenmiş ve gerçek bir Dutton Ranch hayranına mutlaka bir aile komedi-drama dizisi önermeyi düşünmeseniz de, Heartland'in bazı benzerlikler gösterdiğini inkar edemezsiniz. Her iki dizi de bir aile çiftliğinde geçiyor ve birbirine yakın yaşayan ve çalışan ailelerin inceliklerini ve ilişkilerin büyüyüp gelişmesini konu alıyor.


En çok Yellowstone'un koyu tonlarıyla ilgileniyorsanız, Heartland’in hedef kitlesi olmayabilirsiniz. Ama drama, romantizm ve çiftlik ortamı için buradaysanız, art arda izlemeye başlayın! Dizi 16 sezon ve 250'ye yakın bölüm yayınladı ve bu sezonların 14'ü şu anda Netflix'te maratona hazır durumda.

Yellowstone evrenini seviyorsanız izleyebileceğiniz 5 Netflix şovu - Page 3

Ozark


Şimdiye kadar, bir Netflix hesabınız varsa, büyük ihtimalle Ozark'ı izlemişsinizdir (veya en azından duymuşsunuzdur) . Emmy Ödüllü drama dizisi, karısını, kızını ve oğlunu bir uyuşturucu karteli için kara para aklama operasyonuna liderlik etmek üzere Ozarks'a taşıyan aile babası ve mali danışman Marty Byrde'nin (Jason Bateman) hayatta kalma stratejisini konu alıyor. Tabii ki, Marty'nin hayal edebileceği kadar basit değil. Kolay bir "çıkış" yoktur.


Ozark , toplam 44 bölümden oluşan dört sezon koştu ve birden fazla ödül adaylığı ve galibiyet aldı. Elbette, Yellowstone'dan biraz daha karanlık olabilir, ancak aile, güç, açgözlülük ve bölünmeler yaratabilecek diğer şeylerin tematik unsurları. Ozark'ı yeni sezonları yayınlanırken art arda izlemiş olsanız bile , diziyi yeniden izlemek ve o kutuplaştırıcı dizinin finalini bir kez daha görmek için asla çok erken değildir .

Yellowstone evrenini seviyorsanız izleyebileceğiniz 5 Netflix şovu - Page 4

Dynasty


Yellowstone gibi şovları düşündüğünüzde, 1980’lerin ilk dizilerinin yeniden başlatılması muhtemelen hemen akla gelmiyor. Ama bizi duyun! Yapım, karmaşık bir aileye odaklanıyor, ancak Montana'daki bir çiftlik yerine Atlanta, Georgia'daki bir malikanede. Kağıt üzerinde her şey düşünüldüğünde, bunlar süper benzer şovlar, ancak Dynasty'nin biraz daha hicivli bir komedi dönüşü var.


Her ikisi de iş, politika ve para etrafında dönen karmaşık durumlarla uğraşan ailelere odaklanıyor. Yellowstone üst düzey dramayı getirirken, Dynasty özleyeceğiniz tüm pembe dramayı ve kahkahaları getiriyor. Mükemmel bir damak temizleyici, inanılmaz bir art arda izleme ve ayrıca seride Carrington malikanesinin ahırlarında sık sık atlar var.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.