Yeni Netflix efsanesi Damsel başlıyor! İşte dizi hakkındaki herşey! - Page 1

Damsel, Brown'ın başrolde olduğu, bir şövalyenin kendisini bir ejderhadan kurtarmasını beklemeyip ejderhayı kendisi öldüren kahramanıyla "tehlikedeki küçük hanım" kinayesini alt üst edecek, yakında çıkacak bir fantezi filmi olmaya hazırlanıyor.


Netflix'in Damsel'i , 28 Hafta Sonra ve Davetsiz Misafirler'in de yer aldığı, Oscar adayı Juan Carlos Fresnadillo tarafından yönetilecek .


Filmin senaryosu, Titanların Gazabı ve yakında çıkacak olan birkaç yüksek bütçeli filmde çalışan Dan Mazeau tarafından yazıldı.

Yeni Netflix efsanesi Damsel başlıyor! İşte dizi hakkındaki herşey! - Page 2

Joe Roth ve Jeff Kirschenbaum, Roth Kirschenbaum Films bayrağı altında yapımcılık yapacak. Brown'la birlikte (PCMA bayrağı altında olan) yönetici yapımcılar Mazeau, Zack Roth ve Chris Castaldi. Orchid Productions Ltd de projenin yapımcı firmaları arasında yer alıyor.

Yeni Netflix efsanesi Damsel başlıyor! İşte dizi hakkındaki herşey! - Page 3

Projenin söylentilere göre 60-70 milyon dolar arasında bir bütçesi var.


Damsel için Netflix çıkış tarihi nedir ?


Damsel , 18 Ocak 2023'te 2023 film dizisi arasında onaylandı ve ilk olarak 13 Ekim 2023'te dünya çapında gösterime girmesi planlandı.


Damsel'in kliplerini Netflix'in 1:26 ile 1:30 saatleri arasında yayınladığı “Save the date” tanıtım videosunda görebilirsiniz .


Netflix'in Damsel dizisinin konusu nedir ?


İşte Netflix'in Damsel dizisinin konu özeti :


“Bir prensle evlendiğini sanan ve bir ejderhaya kurban edildiği bir çukura atılan bir Prenses hakkında gergin, kontrollü bir gerilim dizisi.

Yeni Netflix efsanesi Damsel başlıyor! İşte dizi hakkındaki herşey! - Page 4

Brown, Prens Henry ile olan düğününü endişeyle bekleyen ve evliliğinin getireceği paraya iyi, itaatkar bir eş olmak için ihtiyacı olan Babasının baskısını hisseden Elodie'yi oynuyor. Henry ile evlendikten sonra Elodie, onu yemeye niyetli zalim bir ejderha için kurban edilmek üzere kandırıldığını fark eder. Elodie, ejderhanın ininden çıkmak için savaşmalı ve sonunda Ejderhayı öldürerek kendini kurtarmalıdır.”


Ayrıca New York Times çok satan yazarı Evelyn Skye, senaryoyu şu anda 14 Mart 2023'te çıkması beklenen bir romana uyarladı . Kitap duyurusu Ekim 2022'de geldi .


Skye, The Crown's Game, Three Kisses, One Midnight ve The Hundred Loves of Juliet gibi kitapların arkasında.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.