Yeni yılda en çok beklenen Netflix filmleri! - Page 1

Aşağıdaki listeyi derlemek için IMDb'nin her Pazartesi güncellenen Film Ölçer verilerini kullanacağız.


Dünyanın en büyük film ve TV programı veritabanlarından biri olarak ve herhangi bir ilgili sayfaya gelen trafik miktarına dayalı olarak bir MovieMeter puanı atar. Trafik ne kadar yüksek olursa, proje hakkında o kadar çok insanın heyecanlandığını düşünüyoruz. IMDb, her ay yarım milyardan fazla site ziyareti çekmeye devam ediyor.


1. You People


Yönetmen:  Kenya Barris


Tür:  Komedi, Romantik | Oyuncular:  Andrea Savage, Jonah Hill, Julia Louis-Dreyfus, Eddie Murphy, David Duchov


Netflix Vizyon Tarihi:  2023Black-ish yaratıcısı Kenya Barris liderliğindeki You People, onun ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemesi ve ilk Netflix filmi olacak. Barris'e yaklaşmakta olan romantik komedide yardımcı olan Jonah Hill, yazarlığa, yapımcılığa ve başrolde oynayacak olan Jonah Hill'dir. 


Çatışan kültürler, toplumsal beklentiler ve kuşak farklılıkları arasında kendilerini modern aşk ve aile dinamiklerini incelerken bulan yeni bir çift ve ailelerini takip ediyor.

Yeni yılda en çok beklenen Netflix filmleri! - Page 2

2. Rebel Moon


Yönetmen: Zack Snyder


Tür: Aksiyon, Macera, Dram | Oyuncular: Sofia Boutella, Charlie Hunnam, Stuart Martin, Anthony Hopkins, Jena Malone


Netflix Vizyon Tarihi: 2023 


Yönetmenliğe döndüğünden beri Zack Snyder, Netflix'i yeni evi yaptı ve o zamandan beri heyecan verici sayıda projesine yeşil ışık yaktı. Asi Ay'ın, Snyder'ın bağımsız bir Star Wars filmi için yaptığı sunuma dayandığı ve Snyder'ın en sevdiği film olan Akira Kurosawa'nın Yedi Samuray'ından etkilendiği söyleniyor . 


Galaksinin kenarındaki barışçıl bir koloni, Balisarius adlı zalim bir naip orduları tarafından tehdit ediliyor. Çaresiz kalan kolonistler, komşu gezegenlerden savaşçılar bulması ve onlara karşı koymalarına yardımcı olması için gizemli bir geçmişe sahip genç bir kadını gönderir.


Rebel Moon sinemalarda sınırlı bir gösterime sahipse, gerçek bir tematik deneyim için kesinlikle katılmaya değer olabilir.

Yeni yılda en çok beklenen Netflix filmleri! - Page 3

3. Your Place or Mine


Yönetmen: Aline Brosh McKenna


Tür: Komedi, Romantik | Oyuncular: Reese Witherspoon, Wesley Kimmel, Steve Zahn, Rachel Bloom, Ashton Kutcher


Netflix Vizyon Tarihi: 10 Şubat 2023


Netflix'in 2023 Sevgililer Günü için büyük yayını, Your Place or Mine'ın o ay en çok izlenen orijinallerden biri olmasını bekliyoruz. 


Hayat boyu sürecek bir hayalin peşinden gitmeye karar verdiğinde ve oğlu, ergenlik çağındaki oğluna göz kulak olmaya gönüllü olduğunda, iki uzun mesafeli en iyi arkadaş birbirlerinin hayatını değiştirir.


 

Yeni yılda en çok beklenen Netflix filmleri! - Page 4

4.  Beverly Hills Polisi: Axel Foley


Yönetmen:  Mark Molloy


Tür:  Aksiyon, Komedi, Suç | Oyuncular:  Eddie Murphy, Kevin Bacon, Joseph Gordon-Levitt, James Preston Rogers, Paul Reiser


Netflix Vizyon Tarihi:  2023


Eddie Murphy, neredeyse otuz yıldır ilk kez,   en ikonik rollerinden biri olan, Detroitli küstah, geveze polis Axel Foley'i yeniden canlandırmak için geri dönecek. Arsa detayları şu anda hala gizli, bu yüzden Axel Foley'i bir polis komiseri olarak görüp görmeyeceğimiz veya maskaralıklarının onu terfi etmekten alıkoyup engellemediği belli değil.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.