YOU 4. Sezon Netflix Yayın Tarihi - Page 1

You , Greg Berlanti tarafından yaratılan ve yazar Caroline Kepnes'in You and Hidden Bodies adlı romanlarına dayanan bir Netflix Orijinal romantik suç drama dizisidir .

YOU 4. Sezon Netflix Yayın Tarihi - Page 2

Dizi, Netflix diziyi Orijinal olarak seçmeden önce orijinal olarak Lifetime'daydı. You Netflix'e girdikten sonra dizinin popülaritesi patladı ve dünya çapında 54 milyondan fazla hane tarafından izlendi .


You'nun her sezonu Joe'nun yerini değiştirdiğini görüyor. Son derece huzursuz romantik seri katil, New York'tan Los Angeles'a, Madre Linda'ya ve 3. sezonda Paris, Fransa'ya seyahat etti.


4. sezon için ne zaman yenilendi ?


Netflix tarafından yapılan sürpriz bir hamleyle dördüncü sezon için yenilendiğiniz duyurusu üçüncü sezonun yayınlanmasına 48 saat kala geldi .

YOU 4. Sezon Netflix Yayın Tarihi - Page 3

Duyurunun yanı sıra Sera Gamble (iki showrunnerdan biri) şunları söyledi:


Gamble, “Netflix'in Size  bu kadar muazzam bir destek göstermesinden ve dünyanın dört bir yanındaki insanların son 3 sezonda Joe'nun her şeyi gerçekten çok yanlış anlamasını izlemekten keyif almasından dolayı derinden minnettarız  . "Tüm  You ekibi, 4. sezonda aşkın yeni, karanlık yönlerini keşfetmekten heyecan duyuyor."

YOU 4. Sezon Netflix Yayın Tarihi - Page 4

Netflix kütüphanesinin en popüler Orijinallerinden biri olan You'nun dördüncü sezon için yenileneceğine şüphe yoktu. Ancak, 3. sezonda Joe'yu bekleyen her şeyi bozma ihtimaline karşı, duyurunun üçüncü sezon geldikten sonra yapılmasını bekliyorduk.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.