“You” 4. Sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

You , Greg Berlanti tarafından yaratılan ve yazar Sera Gamble'ın You and Hidden Bodies romanlarına dayanan bir Netflix Orijinal romantik suç drama dizisidir . Dizi, Netflix diziyi Orijinal olarak almadan önce Lifetime'daydı. Netflix'e girdikten sonra dizinin popülaritesi patladı ve dünya çapında 54 milyondan fazla izlendi.


4. sezon için ne zaman ne zaman yenilendi?


Netflix'ten şaşırtıcı bir hamleyle dördüncü sezon için yenilendiğiniz duyurusu üçüncü sezon yayınlanmadan 48 saat önce geldi .


Duyurunun yanı sıra, Sera Gamble (iki dizi sorumlusundan biri) şunları söyledi:


Gamble, “Netflix'in Size böylesine muazzam bir destek gösterdiği ve dünyanın dört bir yanındaki insanların Joe'yu son 3 sezonda gerçekten çok yanlış anladığını izlemekten zevk aldığı için çok minnettarız  , dedi. "Tüm  You ekibi, 4. sezonda aşkın yeni, karanlık yönlerini keşfetmekten heyecan duyuyor."

“You” 4. Sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Netflix kütüphanesinin en popüler Orijinallerinden biri olarak, You tabii ki dördüncü sezon için yenilenecekti. Ancak, 3. sezonda Joe'yu bekleyen her şeyi mahvetmesi ihtimaline karşı, duyurunun üçüncü sezon indikten sonra yapılmasını bekliyorduk.


You 4. sezondan ne bekleyeceğiz?


You 3. sezonun büyük finali, Joe ve Love'ın son derece düşmanca ilişkisinin, Joe'nun son takıntısı Marianne'i bulmak için kıta değiştirmesiyle doruğa ulaştığını gördü.


"Nick" Marianne'i bulabilecek mi?

“You” 4. Sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

Joe bir kez daha kimliğini değiştirdi ve şimdi Nick adını kullanıyor. Joe Goldberg-Quinn'in adının, tüm Madre Linda cinayetlerini Love'a sabitlemesi sayesinde artık ABD'de ünlü olduğu düşünülürse, Joe'nun kimliğini değiştirmek zorunda kalması şaşırtıcı değil.


Artık Joe Paris'te olduğuna göre Marianne'i aramaya başlar. Uzman bir iz sürücü, Marianne gerçekten Paris'teyse, Joe onu er ya da geç kesinlikle bulacaktır.


Marianne, Joe'yu gördüğüne sevinecek mi?


Marianne eve geldiğinde ve Love ile yüzleştiğinde, Joe o sırada acizdi. Ve Love başlangıçta Marianne'i öldürmek istese de, Love'ın elini sallayan Marianne'in kızı Juliette sayesinde oldu.


Marianne'i öldürme dürtüsüne direnmesine rağmen, görünüşe göre Aşk, Marianne'i Joe'nun yanlış davranışlarına ikna edebilmiş gibi görünüyordu ve Marianne, Joe'yu yemek odasının zemininde hiçbir zaman aciz halde görmediğinden Love’a inandı.

“You” 4. Sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

Ayrıca, Madra Linda'nın, Joe'nun Love'ın kurbanlarından biri olduğunu bildiren haberlerini takip ettiğini varsayarsak, Marianne'in Joe'nun öldüğüne inanma ihtimali vardır.


Marianne aptal değil. Joe'yu ölmüş olması gerekirken canlı görmek ciddi şüphe uyandıracak, ayrıca oğlu Henry'ye bile sahip olmayacağından bahsetmiyoruz bile.


Joe'nun geçmişi sonunda onu yakalıyor mu?


Bir yerden diğerine, Joe nereye giderse gitsin, onları kendisi öldürmemiş olsa bile, ardında bir ceset izi yatıyor. Joe aracılığıyla doğrudan veya dolaylı olarak kaç kişinin öldüğü göz önüne alındığında, eninde sonunda onu yakalamak zorunda kalacak.


Paris polisi ölü bir adamı aramayacak, ancak Joe bir şekilde kendini gözaltında bulursa ve Amerikalı yetkililerle temasa geçilirse, Joe'nun sahte olduğunu anlamadan önce iki ve ikiyi bir araya getirmek uzun sürmez.


O zaman Madra Linda'dan LA'e ve New York'taki hayatına geri dönen tüm cinayetleri birbirine bağlamaları ve ardından onu bir seri katil olarak tanımaları zor olmayacaktı.


Joe Paris'ten kaçacak mı?


Joe için yolun bir yerde sonu olmalı ve onun için uluslararası bir insan avı varsa “birini” bulup bulmaması hiç önemli olmayacak.


Ve eğer Paris'te her şey başarısız olursa, o zaman Joe'nun sahip olduğu tek seçenek potansiyel olarak "arkadaşı" olan gerçek Will Bettelheim'ın yaşadığı Filipinler'e kaçmaktır.


Ayrıca 4. sezonun kısmen Paris'te geçeceğine dair birçok söylenti olduğunu da belirtmeliyiz (bazıları bir adım daha ileri giderek Emily in Paris crossover'ı önerdiler).

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.