“Yu Yu Hakusho”: Netflix Aksiyon Uyarlaması: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

Yoshihiro Togashi'nin sevilen doğaüstü macerası Yu Yu Hakusho, Netflix'te canlı aksiyon dizisi olarak geri geliyor. Çekimlerine 2021 yazında sürecek dizi, Aralık 2023'e kadar gelmeyecek, ancak Yu Hakusho 1. sezon için gerekli her şey haberimizde.


Yu Yu Hakusho, gerçekleşecek bir Japon Netflix'in gerçek doğaüstü aksiyon-macera dizisi ve Yoshihiro Togashi'nin adlı manga serisinin canlı aksiyon gösterileridir.


Dizi, Alice in Border , The Naked Director , Ride or Die , Aggretsuko , Rilkkuma ve Karou , Devil Man Crybaby ve daha fazlan gerçekten baş yapımcı Kazutaka Sakamoto tarafından yönetiliyor .

“Yu Yu Hakusho”: Netflix Aksiyon Uyarlaması: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Yu Yu Hakusho 1. sezon Netflix yayın tarihi ne zaman ?


Yu Yu Hakusho'nun Aralık 2023'e Netflix'e gelmeyeceği doğrulandı. Yu Yu Hakusho'nun yapımcısı Kazutaka Sakamoto, aynı zamanda Aralık 2022'ye kadar Netflix'te yayınlanmayacak olan popüler Alice in Borderland canlı aksiyon uyarlamasının da baş yapımcısı. Bu, Yu Yu Hakusho'nun neden gelmediğini açıklayabilir. Aralık 2023, Sakamoto ve Alice in Borderland 2. sezonunun arkasındaki ekip şu anda meşgul.


Yu Yu Hakusho'nun konusu nedir ?


14 yaşındaki Yusuke Urameshi, bir çocuğu karşıdan gelen trafiğin yolundan çıkardıktan sonra öldürüldü. Suçlu doğası sayesinde, Ruhlar Dünyası böyle bir kişinin kendini feda etmesi karşısında şok olur. Ölme zamanının gelmediğini öğrenen Yusuke'ye dirilme şansı verilir ve hayata geri döndürülür. Yusuke yaşayan dünyaya döndüğünde, bir ruh dedektifi, doğaüstü bir araştırmacı olur.

“Yu Yu Hakusho”: Netflix Aksiyon Uyarlaması: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

Yu Yu Hakusho'nun oyuncu kadrosu kimler?


Takumi Kitamura'nın Yu Yu Hakusho'da Yusuke Urameshi'nin başrolünü üstleneceği zaten iyi biliniyor.


Kitamura şu anda popüler anime ve manga serisi Tokyo Revengers'ın canlı aksiyon uyarlamasında Hanagaki Takemichi'nin başrolünü oynuyor .


Bulmak zor oldu, ancak bir Japon kaynağı Ryusei Yokohoma, Go Ayano, Jun Shison ve Kanata Hongo'nun rol aldığını bildirdi. Jun Shison'ın Kurama olarak rol aldığına ve Kanata Hongo'nun Hiel olarak rol alacağına inanılıyor.


IGN tarafından 16 Temmuz 2022'de Takumi Kitamura'nın ilk bakışta bir fotoğrafla kadroya katıldığı doğrulandı .


Oyuncu IGN'ye şunları söyledi:

“Yu Yu Hakusho”: Netflix Aksiyon Uyarlaması: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

"Orijinal eser evrensel ve benzersiz bir başyapıt ve Japonya'nın güçlü manga ve anime kültürüyle bu kadar gurur duymasının bir nedeni. Yu Yu Hakusho'nun başyapıtını dünyayla paylaşmaktan mutluyum ve umarım her yerde insanların keyif alacağı bir şey yaratabiliriz."


Yu Yu Hakusho'nun üretim durumu nedir?


IMDb Pro tarafından Yu Yu Hakusho için Temmuz 2021'den bu yana çekimlerin devam ettiği bildirildi. Şimdiye kadar paylaşılan tek sahne arkası görüntüleri Twitter'daki hayran hesaplarından geldiği için çekimlerin sona erip bitmediği belli değil.


Takumi Kitamura'nın Yusuke olarak setteki ilk görüntüsü Haziran 2021'de paylaşılmıştı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.