Z kuşağının merakla beklediği film BARDO Netflix'e ne zaman geliyor? - Page 1

BARDO, Nicolás Giacobone ile birlikte yazdığı bir senaryodan Alejandro G. Iñárritu tarafından yönetilen bir Meksika drama filmidir . Iñárritu ayrıca Stacy Perskie Kaniss ile birlikte filmin yapımcılığını üstlendi. Ayrıca, Mary Parent ve Karla Luna Cantú yönetici yapımcılar olarak anlaştı.

Z kuşağının merakla beklediği film BARDO Netflix'e ne zaman geliyor? - Page 2

Film, ünlü bir Meksikalı gazeteci ve belgesel yapımcısının, bu basit yolculuğun geçmişiyle, bugünüyle ve geçmişiyle barışmasını sağlayacak varoluşsal bir krizi tetikleyeceğini bilmeden memleketi Meksika'ya geri dönmesi hakkında yarı otobiyografik bir hikaye.

Z kuşağının merakla beklediği film BARDO Netflix'e ne zaman geliyor? - Page 3

Daniel Gimenez Cacho, Silverio Gama'nın başrolünde yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Griselda Siciliani, Ximena Lamadrid, Jay O. Sanders, Iker Sanchez Solano, Andrés Almeida, Mar Carrera, Fabiola Guajardo ve diğerleri yer alıyor.

Z kuşağının merakla beklediği film BARDO Netflix'e ne zaman geliyor? - Page 4

BARDO ne zaman yayınlanacak?


Drama filmi, 16 Aralık 2022 Cuma günü 12:00 am PT/3:00 am ET'de Netflix'te yayınlanacak. Merkezi saat dilimindeyseniz yayın saatinin 16 Aralık CT: 02:00 olduğunu görürsünüz. Bunlar, Amerika Birleşik Devletleri'nde nerede yaşadığınıza bağlı olarak Netflix'in dizi ve filmlerini yayınladığı tipik saatlerdir. .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.