“Zero Day” Robert de Niro Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

Netflix'in Zero Day'i Eric Newman ve Noah Oppenheim tarafından yaratıldı, sorumlu yapımcılığını üstlendi ve senaryosu Newman'dan geliyor. Newman , Narcos, The Watcher, Rebel Moon, Spiderhead ve daha fazlası gibi yapımların bir parçası olan, önde gelen bir Netflix yapımcısı ve yazarıdır . Oppenheim The Maze Runner, Jackie ve Allegiant için senaryolar yazdı . Leslie Linka Glatter ( Homeland, Mad Men, Love & Death ) tüm bölümleri yönetecek ve yönetici yapımcılığını üstlenecek.


Newman'ın yaklaşan Netflix projelerine buradan göz atabilirsiniz ve kısa bir süre önce, Netflix'in Newman ve Peter Berg ile birlikte American Primeval'ı yapmak istediğini duyduk.


Oppenheim, gazeteci ve yazar Michael Schmidt ve Panoramic Media'dan Jonathan Glickman da De Niro ile birlikte yürütücü yapımcı olacak.

“Zero Day” Robert de Niro Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Zero Day'in konusu nedir?


Zero Day için arsa detayları gizli tutuluyor, ancak Variety De Niro'nun siyasi gerilimde eski bir ABD Başkanını oynayacağını bildirdi. Mart 2023'te Son Tarih , dizi için bir günlük kaydı sağladı:


Zero Day  herkesin aklındaki soruyu sorar: Kontrolümüz dışındaki güçler tarafından parçalanmış gibi görünen kriz halindeki bir dünyada gerçeği nasıl bulacağız? Ve komplo teorileri ve hilelerle dolu bir çağda, bu güçlerin ne kadarı kendi yaptığımızın, hatta belki de kendi hayal gücümüzün ürünü?


Zero Day'de kimler rol alıyor?


Aralık 2022 itibarıyla Netflix'in Zero Day kadrosu arasında yalnızca Robert de Niro'nun olduğu biliniyor. The Godfather, Taxi Driver, Raging Bull ve daha pek çoğu da dahil olmak üzere yıllar boyunca sayısız ikonik role sahip olan Oscar ödüllü aktör için ilk düzenli rol olacak . Yukarıda belirtildiği gibi, De Niro eski bir ABD Başkanını oynayacak.


De Niro, Netflix için Oscar adayı The Irishman'de başrolü oynadı.

“Zero Day” Robert de Niro Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

Zero Day'in üretim durumu nedir?


Şu anda Netflix'in  Zero Day dizisi, senaryoların yazıldığı çok erken bir geliştirme aşamasında. Üretime girmesi epey zaman alacak ve bu da 2023'te bir tarihte gerçekleşebilir.


Zero Day'de kaç bölüm olacak?


Mart 2023'te Netflix, Zero Day'in bir saatlik 6 bölümden oluşacağını doğruladı.

“Zero Day” Robert de Niro Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

Zero Day'in Netflix çıkış tarihi nedir?


Dizi hala gelişimin çok erken aşamalarında olduğundan, herhangi bir çıkış tarihi hakkında konuşmak için henüz çok erken, ancak belki 2024'te bir tahminde bulunabiliriz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.