“Zombieverse”: Netflix'in yeni bombası! - Page 1

Dizi, bir zombi kıyametinin ortasında Seul'ün kalbine giren ve hayatta kalmak için savaşması gereken çeşitli Güney Koreli eğlence sanatçılarını görecek. Yakın da Netflix'e gelecek olan Zombieverse hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey ise haberimizde.


Netflix, platformunda, özellikle Güney Kore'den gelen zombi içeriğine şimdiden aşırı derecede alıştı. Son birkaç yılda, Güney Kore'deki en popüler film ve şovlardan bazıları zombi korku içerikleri oldu. Kingdom, inanılmaz boyutu, ölçeği ve sinematografisiyle hepimizi şaşırttı, #Alive , hepimiz içeride mahsur kaldığımız sırada pandeminin zirvesine ulaştı ve Hepimiz Öldük, dünyayı kasıp kavurdu ve bir saniye ile ödüllendirildi. sezon _ Bununla birlikte, popüler korku alt türüne dayanan bir realite dizisi henüz görmedik.


Yakında Netflix'e gelecek olan heyecan verici yeni realite şovu "Zombievreni", kesinlikle aboneler arasında büyük bir hit olacak.

“Zombieverse”: Netflix'in yeni bombası! - Page 2

Zombieverse nedir ?


Zombieverse, Güney Kore'nin başkenti Seul'ün kalbinde geçen, bir grup hayatta kalanın yiyecek, su, ulaşım ve barınak ararken hayatta kalmak için birlikte çalışması gereken bir realite dizisidir. Her gün yarışmacılara ihtiyaç duydukları malzemeleri kazanmaları için tamamlamaları gereken görevler verilir, ancak bunlardan herhangi biri "bit" ise geride bırakılmaları gerekir.


My Little Television'dan Park Jin-Kyung ve Hey! 'den Moon Sang-don ! Kore'de İlk Kez mi? dizi üzerinde birlikte çalışıyorlar.


Park Jin-Kyung, proje hakkında şunları söyledi;


Netflix ile ilk kez 'Zombieverse' aracılığıyla iş birliği yaptım ve çekimler çoktan tamamlandı. Basit bir soruyla başlayan bir TV projesi, 'Zombiler gerçek dünyada ortaya çıksa insanlar nasıl tepki verirdi?' Yarışmacıların hangi rolü oynadıklarını izlemek ilginç olacak - kahraman, kötü adam veya görgü tanığı.

“Zombieverse”: Netflix'in yeni bombası! - Page 3

Netflix aboneleri, All of Us Are Dead'in arkasındaki sanat ekibinin proje üzerinde çalıştığını ve zombileri canlandırmak için tutulan tüm figüranların Kingdom'daki aynı koreograflar tarafından eğitildiğini öğrenince daha da heyecanlanacak.


Hayatta kalanlar kimler?


Gördüğümüz hayatta kalanlar listesinden bazı tanınabilir yüzler var;


Sweet Home hayranları, ilk sezonda Seo Yi Kyung olarak rol alan ve ikinci ve üçüncü sezonlarda geri dönecek olan aktris Lee Si Young'ı tanıyacak .


Noh Hong Chul, Kore televizyonunda popüler bir şovmendir ve The Hungry and the Hairy ve March of the Ants dizilerindeki zamanıyla tanınır.


Park Na Rae, daha önce realite dizisi New World'de rol alan Güney Koreli bir DJ ve komedyendir.


Kim Cheol namı diğer DinDin, Güney Koreli bir rapçi ve TV kişiliğidir.


Fukutomi Tsuki, Billie kız grubunun Japon şarkıcısı ve Japon kız grubu 7+ME LINK'in eski bir üyesidir.


Yoo Hee Kwan, Doosan Bears için oynayan Güney Koreli bir beyzbol oyuncusudur.

“Zombieverse”: Netflix'in yeni bombası! - Page 4

Youtube kişiliği Jonathan da dizide rol alacak. Jonathan daha önce Netflix dizisi Racket Boys'un bir bölümünde rol almıştı.


Kongolu bir YouTube kişiliği ve TV şovmeni olan Patricia, yarışmacılardan biri olarak rol alacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.