Donanım

120 TL'lik Xiaomi Mi Band 4C satışa çıkıyor!

Xiaomi Mİ Band 5 fiyatını fazla bulanlar için Mi Band 4C önemli bir alternatif olabilir! Zira söz konusu akıllı bileklik oldukça uygun fiyatlı olacak!


Geçtiğimiz zamanlarda yeni akıllı bileklik modelini tanıtan Xiaomi, giyilebilir teknoloji sektöründe önemli adımlar atmaya devam ediyor. Şu ana kadar bu sektörde hep uygun fiyatlı ürünler sunmaya gayret gösteren şirketin Xiaomi Mi Band 5 Türkiye fiyatı konusunda takipçilerini hayal kırıklığına uğrattığı bir gerçek. 400 TL'lik fiyat etiketini fazla bulanlar için geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni akıllı bileklik modeli ise ciddi bir alternatif olabilir. Çin merkezli üretici, bu sefer fiyatı ile gönülleri fethedecek bir ürünü piyasaya sürüyor.

120 TL'lik Xiaomi Mi Band 4C satışa çıkıyor!

Dökdörtgen köşeli ekranı ve genel görüntüsü itibariyle Mi Band 5'i andıran yeni akıllı bileklik modeli, Mi Band 4C adı ile piyasaya çıkacak. Yaklaşık olarak 10 gün önce tanıtılan bilekliğin özellikleri de oldukça yeterli. 130 mAh batarya kapasitesi ile 2 saat içerisinde tam şarj olabilen ve 14 günlük pil performansı olan Mi Band 4C, tüm bunlara ek olarak 1.08 inçlik renkli ekranıyla kullanıcılara sunuluyor. Bilekliğin toplam ağırlığı ise 13 gram civarında oluyor.

Ürünün özellikleri kadar fiyatı da fazlasıyla merak ediliyordu. Zira demin de ifade etmeye çalıştığımız gibi Xiaomi Mi Band 5, 400 TL'lik fiyat etiketi ile tüketicileri fazlasıyla üzmüştü. Bunun farkında olan şirketin yeni akıllı bilekliğinin fiyatını açıklaması da uzun zaman almadı. Daha ucuza satılabilmesi için uygun maliyetler ile üretilen yeni akıllı bileklik modeli Mi Band 4C fiyatı ise vergiler hariç 120 TL civarı olacak. Yani çok daha uygun fiyatlı bir bileklik satın almak isteyenler bu modeli tercih edebilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.