Donanım

1400 TL’lik erkek aksesuar setinin fiyatı 200 TL’ye düştü! Sadece birkaç ürün!

Erkeklerin vazgeçemedikleri aksesuarları bir araya toplayan bir setin fiyatında önemli indirme gidildi. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

1400 TL’lik erkek aksesuar setinin fiyatı 200 TL’ye düştü! Sadece birkaç ürün!

Eğer uygun fiyatlı bir aksesuar seti arıyorsanız tam da size göre bir indirim haberimiz var.

Söz konusu erkek aksesuarları olduğunda çok fazla bir seçeneğin olmadığını biliyoruz. Genel baktığımızda erkekler için aksesuarlar, gözlük, saat, tesbit, bileklik ve çakmakla sınırlı. Elbette farklı aksesuarlar da mevcut. Lakin ağırlıklı olarak kullanılan aksesuarların bunlardan ibaret olduğunu söyleyebiliriz.

Üreticiler, çok satan aksesuarları bir araya getirerek gayet hoş setlere imza atıyorlar. Bu setlerin fiyatları genel olarak değişken bir şekilde karşımıza çıkıyor. Fakat kaliteli birşeyler istiyorsanız en az 1000 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Elbette indirim zamanlarında kaliteli setleri çok daha makul fiyatlara almanız da mümkün oluyor. Şu anda Frank Martin imzalı bir setin fiyatı 200 TL’ye kadar düşmüş durumda. Evet yanlış duymadınız, yalnızca 200 TL.

1400 TL’lik erkek aksesuar setinin fiyatı 200 TL’ye düştü! Sadece birkaç ürün!

Peki bu set içerisinde neler var? Hemen belirtelim. Saat, bileklik, teşbih ve çakmak. Ayrıca setin oldukça şık göründüğünü de söyleyebiliriz.

Bu set kısa süre öncesine kadar 1400 TL civarında bir fiyattan satılıyordu. Fakat şu sıralar fiyatı inanılmaz bir şekilde düşmüş durumda.

Dilerseniz setin indirimli satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz. Bu arada dip not olarak belirtelim. Bahse konu indirim oranı sınırlı sayıda ürün için geçerli. Dolayısıyla siz baktığınızda ürün fiyatları tekrardan artmış olabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.