1500 TL altı fiyata alınabilecek en iyi akıllı telefonlar - Şubat 2022 - Page 1

En ucuz akıllı telefon modelleri hangileri? 1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar neler? Uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri hangileri? vb soruların yanıtlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde uygun fiyatlı en iyi telefon modellerini sizler için bir araya getirdik.


Gün geçmiyor ki yeni bir telefon modeli piyasaya sürülmesin. Sanırım bunun en büyük sebebinin, hızla ilerleyen teknoloji ve şirketlerin ihtiyaçları karşılama konusunda daha iyi hizmet vermek için yarış içinde olması diyebiliriz. Telefonlarımız akıllandıkça, iletişimin dışında kullandığımız uygulamaların sayısı da  artıyor. Çünkü mobil cihaz kullanıcılarının hayatı, mobil uygumalar sayesinde kolaylaşmaya devam ediyor.

1500 TL altı fiyata alınabilecek en iyi akıllı telefonlar - Şubat 2022 - Page 2

Bahsi geçen bu uygulamalar sayesinde, aradığımız bilgiye daha hızlı ve kolay şekilde ulaşabiliyoruz. Alışverişlerimizden, işlerimize, derslerimizden, eğlenceye, ödemelerimizden banka işlemlerimize kadar birçok konuda bize kolaylık sunuyor. Kısacası bu küçük cihazlar hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor.


Tüm bunlar için öyle pahalı telefon modellerine ihtiyacımız yok. Uygun fiyata sahip birbirinden şık ve de verimli modeller mevcut. O nedenle sizler için, 1500 TL altı telefon modellerinin bulunduğu bir telefon listesi hazırladık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan, gelin bu modellerin hangileri olduğuna hep birlikte göz atalım.


Not: Telefonlar, internet satış fiyatları dikkate alınarak listelenmiştir. Mağaza fiyatları belirtilen fiyatlardan daha yüksektir.


İşte 1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar;

1500 TL altı fiyata alınabilecek en iyi akıllı telefonlar - Şubat 2022 - Page 3

General Mobile GM 9 Go Dual


Fiyat: 1.399,90 TL

1500 TL altı fiyata alınabilecek en iyi akıllı telefonlar - Şubat 2022 - Page 4

General Mobile GM 9 Go Dual


Ekran Boyutu:
5.5 İnç
 
Dahili Depolama:
16 GB
 
Bellek (RAM):
1 GB
 
Batarya Kapasitesi:
3500 mAh
 
Hat Sayısı:
Çift Hat
 
Hızlı Şarj:
Yok
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.