Donanım

20 dolara akıllı saat: Wyze Watch

Yurt dışında tanıtılan Wyze Watch isimli akıllı saat modeli, 20 dolarlık fiyatı ile dikkat çekmeyi başardı!


Akıllı telefon pazarı oldukça gelişti ancak artık teknoloji dünyasında ortaya çıkan yeni sektörler de bir hayli önemli. Özellikle de giyilebilir teknoloji sektöründen bahsediyoruz. Akıllı telefonlarla uyumlu olarak çalıştığı zaman hayatımızı bir hayli kolaylaştıran bu ürünlere gün geçtikçe yenileri ekleniyor. Hele ki bildirimleri ve gelen aramaları anında görmemizi sağlayan akıllı bileklik ve akıllı saat modelleri fazlasıyla ilgi görüyor. Haliyle çoğu firma da yatırımlarını bu alana doğru yapmaktan çekinmiyor.

20 dolara akıllı saat: Wyze Watch

Piyasada pek çok akıllı saat modeli bulunuyor ancak bunların hem uygun fiyatlı hem de performanslı olanını bulmak bir hayli zor. Ancak zaman ilerledikçe güzel fırsatlar piyasaya gelecek gibi gözüküyor. Son olarak yurt dışında Wyze Watch isminde bir akıllı saat modeli tanıtıldı. Bu saat özelliklerinden ziyade fiyatı ile dikkat çekti diyebiliriz. Zira ürünün açıklanan fiyatı yalnızca 20 dolar. Wyze Watch özellikleri ile de kullanıcılarını üzmeyecek. Çünkü saat bir kullanıcının isteyeceği bütün temel donanımları sağlıyor.

44mm ve 47mm olmak üzere iki farklı seçenek ile satışa sunulacak olan Wyze Watch, IP68 sertifikası ile suya karşı dayanıklı olduğunu kanıtlıyor. Tam şarj edildiğinde 9 güne kadar dayanan bir kullanım deneyimi sunan saat, son günlerin popüler özelliği olan kandaki oksijen oranını ölçmeyi kullanıcısına sağlıyor. Kalp ritmini de ölçen modelin ülkemize gelip gelmeyeceğini ise henüz bilmiyoruz.

Yorumlar
💎G@kko💎
Abem abem Bizim harputta derler ki : Ucuz etin tiridi olmaz ölem o yüzden tercih etmim ucuz ürünleri
Cevapla
Gaggo
Abem bizim harputta diyilerki : paramız yok nedem ha
Alperen
Ahahahah Allah'ına kurban senin gakkom. Maden/Alacakayadan selamlar👋🏻
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.