Fujifilm

Fujifilm, 2014 yılında iki kameraya odaklanacak: X100T ve X30.

X100S'in daha yüksek çözünürlüklü bir sensöre ve WiFi gibi daha gelişmiş özelliklere sahip olması bekleniyor. X30 ise daha az megapiksele sahip olacak.

Nikon

Nikon, DSLR makinelerinin genelde öncelikle orta ve başlangıç seviyede olanlarını piyasaya sürüyor ve profesyonel sürümü sona saklıyor.

Bu sene, uzun zamandır söylentilerini duyduğumuz Nikon D9300'ü görme ihtimalimiz var.

GoPro

GoPro'dan yeni bir kamera bekleyen birçok film yapımcısı var. Hero 3+ kamerası, önceki sürümün üzerine yalnızca küçük yenilikler getirmişti, ama yakında çıkacak olan Hero 4'ün çok daha gelişmiş olması bekleniyor. Beklenen özellikler arasında, Ultra HD kayıt, ve daha yüksek çözünürlükte fotoğraf çekme var. Eklenebilen lenslerle ultra-geniş açıda çekimler de yapabilmesi bekleniyor.

Lytro

Lytro Illum, fotoğrafçılığın geleceği olabilir. Özellikle çekilen fotoğraftaki odak noktasını değiştirebilme özelliği çok ilgi çekeceğe benziyor. Bu teknolojiye light field teknolojisi deniyor ve rakipleri Panasonic, Toshiba ve Apple da bu tip kameralar üzerinde çalışıyorlar.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.