2014'de çıkması beklenen tüm tabletler! - Page 1

Değerlendirme: Apple iPad mini Retina 2

iPad mini, piyasadaki en iyi tabletlerden biri. Tabii bu onun mükemmel olduğu anlamına gelmiyor. Çok iyi ekranını saymazsak, pili ve kamerası dahil olmak üzere geliştirilebilecek yönleri var. Eğer Apple tahmin edilen hızla devam ederse, yeni bir iPad mini'yi sonbaharda görebiliriz.

2014'de çıkması beklenen tüm tabletler! - Page 2

Acer Iconia W4

Acer Iconia W4, hızları 1.3'ten 1.8'GHz'e uzanan Intel Atom işlemcilerle geliyor. IPS ekranı 8 inç boyutunda ve 1,280 x 800 piksel çözünürlüğünde. Bir Windows 8.1 tableti. 2 GB belleğe ve 64 GB dahili hafızaya sahip. Öndeki kamerası 2 MP, arka kamerası ise 5 MP kalitede çekim yapabiliyor. Acer, cihaza takılabilen bir Bluetooth klavye de sunuyor.

Resim: Acer Iconia W4

2014'de çıkması beklenen tüm tabletler! - Page 3

Değerlendirme: Acer Iconia W4

Önceki Iconia W3'ün ekranını testlerimizde ortalamanın altında bulmuştuk. W4 bu konuda gelişme göstermiş gibi görünüyor. Bunun yanında flash belleği ve hızlı SoC'si (system on a chip) ile dikkat çekiyor. Yurt dışı fiyatının 300 Euro olması bekleniyor.

2014'de çıkması beklenen tüm tabletler! - Page 4

Amazon Kindle Fire 7 HDX 2014 Edition

Bu tablet de şu an için söylentilerden ibaret, fakat Amazon'un kendi işletim sistemi olan Fire OS'a (Android tabanlı) bir güncelleme getireceğinden şüphemiz yok. Bunun yanında yeni bir SoC, muhtemelen Snapdragon 805 ile gelebileceğini düşünüyoruz.

Resim: Amazon Kindle Fire HD

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.