2016 yılında satın alınabilecek en iyi 11 dizüstü bilgisayar - Page 1

Eğer modern bir MacBook istiyor ve uygun fiyatlı olsun diyorsanız, MacBook Air satın alın.
MacBook Air hala satın alabilecek en iyi dizüstü bilgisayarlardan biridir. Bilgisayar oldukça ince ve hafif ama çok mükemmel bir performans ve pil ömrü sunuyor. Geçen yıl, Apple Intel'in yeni beşinci nesil işlemcilerini eklemek için MacBook Air bilgisayarlarını güncelledi ve bilgisayar tek bir şarjla bile uzun süre kullanılsabiliyor.

MacBook Air, tam şarj olduktan sonra 17 saat pil ömrü sunuyor. Bilgisayar 11- ve 13-inç ekran boyutlarında geliyor ama öncelikle iş için kullanmayı planlıyorsanız, biz büyük ekran seçeneğini öneririz.

Fiyatı: 3.400,00 TL

2016 yılında satın alınabilecek en iyi 11 dizüstü bilgisayar - Page 2

Toshiba'nın Chromebook 2 uygun fiyatlı iyi bilgisayarlar içinde en iyiler arasındadır. Bu bilgisayarın güzel bir ekranı ve uzun pil ömrü var ve kucağınızda rahat hissedersiniz. Toshiba bu dizüstü bilgisayar modelini geçtiğimiz sonbaharda yeniledi. Bilgisayar artık süper 1080p IPS ekran, Intel Celeron işlemci 3215U, 4GB RAM, 16GB solid-state sürücü, 802.11ac Wi-Fi ve dokuz ila 10 saat süren mükemmel pil ömrü sunuyor.

Çoğunlukla hafif iş ve web'de gezinmek için dizüstü bilgisayarınızı kullanıyorsanız, bu iyi bir seçimdir.

Fiyatı: 330 $

2016 yılında satın alınabilecek en iyi 11 dizüstü bilgisayar - Page 3

Lenovo T450s değerlendirmelere göre, sağlam, hızlı, güvenilir ve iş odaklı görevler için oldukça idealdir. Aynı zamanda kolayca değiştirilebilir bir batarya ve dokunmatik ekran mevcut. Lenovo T450s, taşıması kolay, ince ve hafif bir ultrabook olarak açıklandı.

Bu bilgisayarın yenilenmiş versiyonunun Şubat ayında geleceği söyleniyor. Eğer en iyisini almak istiyorsanız bir ay daha beklemeniz gerekecek.

Fiyatı: 5.870.00 TL’den başlıyor

2016 yılında satın alınabilecek en iyi 11 dizüstü bilgisayar - Page 4

Apple'ın yeni MacBook’u şirket için iyi bir çıkış oldu. Sadece USB-C için bir bağlantı noktası var ve USB hub kullanmak için mevcut aksesuarları var.

Bilgisayar ince ve şık ama inanılmaz bir pil ömrü var. Hepsinden önemlisi, MacBook Air’den daha ince. Bu bilgisayar, e-posta okuma web tarama ve video izleme gibi temel günlük görevler için ihtiyacı olanlar olanlara mükemmel şık bir seçimdir.

Fiyatı: Başlangıç fiyatı: 5.199 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.