iPad Air 3
Çıkış tarihi: Mart 2016
2015'in sonunda tanıtılmasını beklediğimiz tabletten halen ses yok. Bunun nedeni aslında açık: Apple, iPad Pro'nun üzerindeki ilgiyi başka yere çekmek istemiyor. Bir sonraki tablette ise 4K çözünürlüğe rastlayabiliriz. 3D Touch gelecekte iPad'e gelebilir, ancak bu 2016'da gerçekleşecek gibi görünmüyor.

iPad Pro 2
Çıkış tarihi: Eylül 2016
iPad Pro, Apple'ın 2015 yılındaki en ilginç ürünüydü. Cihazın kalemi (Apple Pencil) ve klavyesi (Smart Keyboard) tabletle birlikte sahip olabileceğiniz aksesuarlar arasında olsa da, bunların yeni şeyler olduğunu söylemek zor. Tabletin zaten yeterince güçlü olduğunu düşünürsek 2016'nın iPad Pro'suna 3D Touch ilavesi yapılabilir.

Sony Xperia Z6 Tablet
Çıkış tarihi: Mayıs / Haziran 2016
Sony'nin su geçirmez tabletler üretmeyi sevdiğini biliyoruz. Bu trend büyük ihtimalle Xperia Z6 Tablet'te devam edecek. Elbette çok daha güçlü bir Xperia tablet bekleyebiliriz.

Samsung Galaxy Tab S3
Çıkış tarihi: Temmuz / Ağustos 2016
2016, Samsung'un sonunda Apple'ın tabletini yakaladığı yıl olabilir. Samsung Galaxy Tab Edge'in Galaxy S6 Edge gibi kavisli bir ekrana sahip olacağı söyleniyor; bu gerçek olursa ilginç görünümlü bir tablet ortaya çıkabilir. Tabletin adının ne olacağını bilmiyoruz ancak yüksek çözünürlüklü bir ekranın ve güçlü bir işlemcinin garantili olduğunu söyleyebiliriz. Samsung, microSD kart slotunu kaldırmadan iyi bir tasarımla karşımıza çıkarsa, Tab S3 çok heyecan verici bir tablet olabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.