İyi bir televizyon almak için servet değerine ödemeler yapmanıza gerek yok. En son teknoloji sunan TV'lerin piyasaya sunulması sebebi ile, bir zamanlar hayranlıkla incelediğimiz TV modelleri, kullanacılar için sıradan hale geliyor. Zira artık onlar, eski teknolojilere sahipler. Özetle, oldukça uygun fiyata sahip TV'ler hala iyi bir görüntü, iyi ses, cezbeden akıllı özellikler ve akış uygulamaları sunabilirler!

Eski teknolojilere sahip televizyonunuzdan kurtulup evinize ya da odanıza 2. bir televizyon almayı düşünüyor, ancak çok fazla para harcamak istemiyorsanız listemizde yer alan TV'ler ilginizi çekebilir. Şahsen ben geçtiğimiz günlerde 2000 TL'nin çok az üzerinde fiyat ödeyerek, düşük beklenti ile aldığım TV modelinden, 5 sene önce özenerek aldığım ve yüksek fiyat ödediğim TV modeline kıyasla üstün özellikler sunması sebebi ile oldukça memnun kaldım. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan, bu TV modellerinin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.


2022'de Türkiye'de 2000 TL altına satışa sunulan en iyi TV'ler!

Onvo OV32100


Fiyat: 1.978,70 TL


Ekran Boyutu:
32 İnç
 
Çözünürlük Standardı:
HD Ready (HD)
 
Ekran:
LED
 
Ses Çıkış Gücü (RMS):
16 W
 
Çıkış Yılı:
2020
 
Smart TV:
Yok
 
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
 
Enerji Tüketim Sınıfı:
A

Dijitsu 32D8000


Fiyat: 1.949,00 TL


Ekran Boyutu:
32 İnç
 
Çözünürlük Standardı:
HD Ready (HD)
 
Ekran:
LED
 
Ses Çıkış Gücü (RMS):
12 W
 
Çıkış Yılı:
2020
 
Smart TV:
Yok
 
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
 
3D:
Yok

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.