Donanım

300 TL’lik erkek cüzdanının fiyatı 50 TL’ye düştü! Sınırlı stok!

Erkekler için vazgeçilmez olan aksesuarların başında cüzdanlar geliyor. Peki iyi bir cüzdanı uygun fiyattan almak hoş olmaz mıydı?

300 TL’lik erkek cüzdanının fiyatı 50 TL’ye düştü! Sınırlı stok!

Erkekler için olmazsa olmazlardan birisi de cüzdanlardır. Peki iyi bir cüzdan için ödememiz gereken minimum ücret ne kadar? Bunu hiç merak ettiniz mi?

Söz konusu erkekler olduğunda aksesuar tarafında kısıtlı bir yelpazeye sahip olduğumuzu söylemek mümkün. Genele baktığımızda erkeklerin vazgeçemediği aksesuarının cüzdanı olduğunu varsayabiliriz.

Elbette aradan geçen yıllar cüzdan anlayışını da değiştirdi. Artık pek çok kişi yanında nakit para taşımak yerine, kart taşımayı tercih ediyor. Bu durum cüzdan tasarımlarında da farklılıklara yol açtı. Mevcut şartlarda kart yuvalarının yer aldığı cüzdanların trend olduğunu söyleyebiliriz.

Özellikle de kart mekanizması olan cüzdanlar çok daha fazla talep görüyor. Bu cüzdanlarda kartlar otomatik olarak çıkıyor, böylece sizin çıkarmaya uğraşmanıza da gerek kalmıyor.

300 TL’lik erkek cüzdanının fiyatı 50 TL’ye düştü! Sınırlı stok!

Ayrıca bu tarz cüzdanlarda, kredi kartlarının temassız kullanım özelliğini engelleyen bir sistem de var. Bu sayede sizi dolandırıcıların tuzağından da korumuş oluyor.

Normal şartlarda böyle bir cüzdan için 300 TL ve üzeri fiyatlar ödemeniz gerekli. Fakat sektörün önemli isimlerinden East Polo Club güzel bir kampanya başlatmış durumda.

East Polo Club, Brahma modelini kısa süreliğini 50 TL’ye satıyor. Evet yanlış duymadınız, yalnızca 50 TL. Özellikle şu dönemde 2 kilo domates parasına böyle bir cüzdana sahip olmak büyük bir nimet diyebiliriz.

Eğer yeni bir cüzdan düşünceniz varsa bu ürünü kaçırmayın. Sonuçta 50 TL artık komik bir rakam. Dilerseniz satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Bahadir
Tepe Nautilus AVM den bir deri cüzdan aldım 2017 de halen kullanıyorum sökülme bile olmadı altmış TL ye o zaman a göre çok pahalı idi.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.