Donanım

300 TL'lik kablosuz kulaklığın fiyatı 87 TL'ye düştü! Bu fiyata kablolu kulaklık bile yok!

AirPods benzeri kulaklıklara muazzam bir ilgi var. Elbette önemli olan bu kulaklıklardan en verimlisini ve en ucuzunu bulabilmek.

300 TL'lik kablosuz kulaklığın fiyatı 87 TL'ye düştü! Bu fiyata kablolu kulaklık bile yok!

Apple ilk AirPods modelini satışa sunalı uzun bir süre geçti. Fakat AirPods’un hala geçerli bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü tasarım ve kullanım kolaylığı açısından oldukça verimli bir cihaz. AirPods’un yarım kulakiçi denilen yapıda olması da tutulmasında önemli bir etken. Çünkü herkes silikonlu kulak için kulaklıkları çok fazla sevmiyor. Bu da yarım kulakiçi tasarımına sahip AirPods’u ön plana çıkarıyor.

Elbette AirPods’un da kusurları yok değil. En büyük kusuru ise tabi ki fiyatı. Normal şartlarda bir kulaklık için 500 ile 1000 TL arasında bütçe ayırmanız yeterli olurdu. Fakat söz konusu Apple olduğunda iş biraz daha değişiyor. Zira basit bir AirPods için bile 1000 TL’nin üzerinde fiyatlar ödemeniz gerekebiliyor.

300 TL'lik kablosuz kulaklığın fiyatı 87 TL'ye düştü! Bu fiyata kablolu kulaklık bile yok!

Peki gerçekten bu kadar yüksek fiyatlar ödemenize gerek var mı? Elbette yok. Zira AirPods’un tasarımına birebir benzeyen kulaklıkları çok daha ucuza bulmanız mümkün. Bunlardan bizim size önerimiz ise 87 TL’lik fiyatıyla dikkat çeken TWS AirPods kulaklık.

Tasarımıyla AirPods’u andıran bu ürün kullanım kolaylığıyla da klonu olduğu kulaklığı aratmıyor. İşin güzel yanı ise bu kulaklığın iOS dışında Android sürümlerinde de çalışıyor olması.

Hali hazırda 87 TL’ye satılan bu ürün kısa süre sonra tekrardan 300 TL – 400 TL sınırına çıkabilir. Eğer şu sıralar bir kulaklık ihtiyacınız varsa bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz indirimli satın alma linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.