39 TL'ye Powerbank! Bu fiyata bir daha gelmez! - Page 1

En iyi güç bankalarından birini satın alırsanız, taşınabilir cihazlarınızı dışarıdayken çok daha uzun süre kullanabilirsiniz. Teknoloji her zaman daha iyi hale gelir, ancak cihazın pil ömrü sınırlı kalır.


Telefonunuzu, tabletinizi, dizüstü bilgisayarınızı veya akıllı saatinizi şarj etmek istiyorsanız, ne kadar kapasiteye ihtiyacınız olduğunu, ne kadar harcamak istediğinizi ve güç bankasının ne kadar ince veya taşınabilir olması gerektiğini düşünmeniz gerekir.

39 TL'ye Powerbank! Bu fiyata bir daha gelmez! - Page 2

Telefonunuzu yalnızca arada bir şarj etmeyi planlıyorsanız, yüksek kapasiteli bir güç bankasına ihtiyacınız olmayacak, ancak dizüstü bilgisayarınızı veya Nintendo Switch'i şarj etmek istiyorsanız, daha üst düzey bir şeye ihtiyacınız olacak. 


Günümüzdeki taşınabilir şarj cihazları, hafif, ince, yüksek kapasiteli ve hatta kablosuz olarak şarj olan veya güneş enerjisi kullananlar gibi birçok çeşide sahip.

39 TL'ye Powerbank! Bu fiyata bir daha gelmez! - Page 3

Sayfamızın alt bölümündeki listemizde yer alan powerbank modelleri, cihazınızın pil ömrünü artırmaya yardımcı olur. Üstelik bunlar en ucuz powerbank modelleri. Öyle ki fiyatı 39,99 TL olan taşınabilir şarj cihazı dahi mevcut.

39 TL'ye Powerbank! Bu fiyata bir daha gelmez! - Page 4

Pineng PN-922


Fiyat: 39,99 TL


Kapasite:
2500 mAh
 
Çıkış Adedi:
1 adet
 
Ağırlık:
66 g
 
El Feneri Özelliği:
Yok
 
Doluluk Göstergesi:
Var
 
Hızlı Şarj Çıkışı:
Yok
 
Hızlı Şarj Girişi:
Yok
 
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
Standart USB (Type-A)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.